Ninja Girl and the Mysterious Army of Urban Legend Monsters! ~Hunt of the Headless Horseman~ Indir (v1.0)


Ninja Kız ve Urban Legend canavarlarının gizemli ordusu! ~Başsız Süvari Avı~ Doğrudan Bağlantıya Önceden Yüklenmiş Ücretsiz PC Oyunu İndir. Ninja Kız ve Urban Legend canavarlarının gizemli ordusu! ~Başsız Süvari Avı~ 24 Haziran 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Canavarların büyüdüğü, hayaletlerin çılgınca koştuğu ve hortlakların ve hayaletlerin sokaklarda dolaştığı bir dünyada, insanlara zarar veren yaratıkları avlayanlar var. Ayar, günümüz Amerika’sının banliyölerinde bir Japon kafesi. İçeride iki kız var. Biri – Kiri Hattori – dükkanı işletiyor, diğeri – Mary – onun poster çocuğu. Bununla birlikte, onun gerçek kimliği, bir ninja nesli ve ateş atan bir ruhtur. Birlikte şehri korurlar ve şehrin huzurunu bozan karanlık varlıkların peşine düşerler. Fırtınalı bir gecede Kiri’nin dükkânının önünde buldukları bir kıza sığınırlar. Aynı zamanda, hikayesi onlarınkinden ayrılamaz olan intikamcı hayalet – Başsız Süvari – önlerinde belirir. İkili, gizemli kız Lily’yi alır ve hayatlarına devam eder. Kafede günlük işlerle uğraşırken üç kız arasında bir dostluk filizlenmeye başlar. Ancak bu günler uzun sürmez. Lily, Kiri ile kavga etmek istiyor. Dövüşlerinin ortasında Başsız Süvari yeniden ortaya çıkar. Lily’nin amacı nedir? Başsız Süvari ile olan karışık kaderinde ne var? Ve son olarak, savaşın sonunda onları ne bekliyor?

Ninja Girl ve Urban Legend Monsters’ın Gizemli Ordusu nasıl indirilir ve kurulur! ~Başsız Süvariyi Avlamak~

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bir zamanlar Ninja Kız ve Urban Legend canavarlarının gizemli ordusu! ~Başsız Süvari Avı~’ın indirilmesi tamamlandı, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ninja Girl and the Mysterious Army of Urban Legend Monsters’a Çıkartın! ~Başsız Süvari Avı~” (Bunu yapmak için 7-Zip’e sahip olmanız gerekir. Burada).
 4. Ninja kıza ve Urban Legend canavarlarının gizemli ordusuna çift tıklayın! ~Hunt of the Headless Horseman~ klasörünü açın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ninja Kız ve Urban Legend canavarlarının gizemli ordusu! ~Başsız Süvariyi Avlamak~ Ücretsiz İndirme

Ninja Girl ve Mysterious Army of Urban Legend Monsters’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın! ~Başsız Süvari Avı~ Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın Burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
 • İşlemci: Pentium4 1.3GHz
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: DirectX veya OpenGL uyumlu kart
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • ses kartı: DirectSound uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin