Ninja Blade Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Ninja Blade Free Download PC oyunu. Ninja Blade 19 Kasım 2009’da yayınlandı

Oyun hakkında

Tarih 7 Temmuz 2011’di. Barış güçleri, yasadışı silah kaçakçılığı raporlarını araştırırken, Kuzey Afrika’da küçük bir köyü işgal eden sınıflandırılmamış etobur bir türle karşılaştı. Bu kuduz yaratıkları kışkırtmak kolaydı ve geleneksel saldırılara karşı dirençliydi. Artık “Toprak: ALFA” olarak bilinen bölgede sekiz örnek bulundu. Soruşturmaya yalnızca dördü başarıyla dahil edildi. Saldırının kurbanları yakındaki bir araştırma tesisinde karantina altına alındı. Bu kurbanlar, bu bölgeye özgü diğer etçil virüslerin semptomlarına benzer şekilde, iç sıvılaşma ve hızlandırılmış nekroz belirtileri gösterdi. Ama bu bir virüs salgını değildi. Parazit istilasıydı. Toprağın altında daha önce tanımlanmamış bir kancalı kurt türü bulundu: ALPHA örnekleri. Bu parazitlere “alfa kurdu” diyoruz, ev sahiplerine onlarca yumurta bıraktı ve bu da sayısız larva üretti. Bu larvalar kan dolaşımını istila etti ve çeşitli genetik hatalara neden oldu. Bununla birlikte, çoğu genetik başarısızlığın aksine, bu semptomlar ölümcül değildi. Bunun yerine, kurbanlar daha büyük, daha güçlüydü … ve açlıktan tahrik ediliyordu. Topraktan Çıkarılan Araştırmayı Kullanarak: ALFA Örnekleri, birkaç özel kişiden oluşan bir ekip oluşturuldu. Önümüzdeki birkaç yıl içinde küçük salgınlar meydana geldi, ancak seçkinler tarafından çabucak bastırıldı. Bu bizi Tokyo’daki mevcut duruma getiriyor …

 • 3 farklı silahla heyecanlı ve zorlu savaşlar
 • QTE ve sinematik eylem
 • Çeşitli güçlü ninja becerileri
 • Silah ve ninjutsu yükseltme sistemi
 • Tokyo şehrini yoğun çatışmalarla dolaşın

Ninja Blade’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Ninja Blade indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ninja.Blade.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Ninja Blade klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Ninja Blade ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Ninja Blade indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® XP / Vista
  • İşlemci: Pentium® 4 3.2 GHz veya benzeri Athlon® 64
  • Hafıza: 1 GB RAM
  • Grafik: 256 MB VRAM, DirectX® 9.0c uyumlu (GeForce 8600GTS / Radeon HD2600XT veya üstü) 3D grafik kartı
  • DirectX®: 9.0c
  • Hard disk: 5 GB boş alan
  • Ses: DirectX® 9.0с uyumlu ses kartı
  • Denetleyici desteği: Klavye, fare, oyun kumandası (Microsoft X-Box 360 denetleyici uyumlu)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.