Nightshade Indir


Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş Nightshade Free Download PC oyunu. Nightshade, 12 Nisan 2017'de yayınlandı

Oyun hakkında

Yaratıcı genişliği ve ağır görsel roman oyunları üretimi ile tanınan iki şirket olan D3P Otomebu ve Red Entertainment ile ortaklaşa geliştirilen romantik bir görsel roman oyunu. Karakter tasarımı ve çizimler popüler illüstratör Teita'ya aittir. Romantizm, Sengoku döneminde yaşamış ninjaların etrafında döner. Hikaye, Japonya'daki Sengoku döneminden kısa bir süre sonra geçiyor. Çatışan sadakatlerin ilgi çekici bir öyküsü aracılığıyla ana karakter ile diğer ana karakterler arasındaki romantizmi izleyin. Hikaye kurgudur, ancak bazı karakterler ve olaylar gerçektir, bu da romanı Japon tarihine ilgi duyanlar için eğlenceli hale getirir. Oyuncunun gittiği rotaya bağlı olarak 5 ana karakterin her biri için 2 son vardır. Son film ve müzik, oyuncunun seçiminin nihai sonucuna bağlı olarak değişecektir. Tamamen Japonya'da tanınmış dil sanatçıları tarafından seslendirilmiştir. Sengoku döneminde, ninja klanlarının iki ana grubu olan Iga ve Kōga, onlarca yıldır birbirlerine karşı savaştılar. 1593'te Nobunaga Oda Tenshō-Iga Savaşı'nı başlattı ve Iga ninjalarının çoğunu yok etti. Hayatta kalan birkaç kişi, önceki rekabetlerine rağmen Kōga klanına kabul edildi. 17 yıl sonra, Sengoku dönemi nihayet sona erdi ve Japonya birleşti. Kōga klanının başı olan Kandō Ueno'nun kızı Enju (kahramanı), günlerini meslektaşları gibi tam bir ninja olma umuduyla özenle eğiterek geçiriyor. Sonunda ilk görevine atanır, ancak karanlık bir komploya kapılır.

Nightshade'i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Nightshade indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Nightshade.zip Dosyasına Çıkar” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Nightshade klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Not: oyunu launcher veya launcher_x64 ile çalıştırın

Nightshade ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Nightshade Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Core2Duo 2,66 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Çözünürlük: 1280 × 720 以上
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: DirectX son kullanıcı çalışma zamanlarına ihtiyacınız var.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin