Nickelodeon All-Star Brawl Indir (v1.0.6)

Nickelodeon All-Star Brawl Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Nickelodeon All-Star Brawl 4 Ekim 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

En sevdiğiniz Nickelodeon karakterleri olarak gösterişli platform savaşlarında savaşın! Nickelodeon evreninden enerjik bir kahraman kadrosuna sahip olan SpongeBob Squarepants, Teenage Mutant Ninja Turtles, The Loud House, Danny Phantom, Aaahh!!! Gerçek Canavarlar, Yabani Thornberrys, Hey Arnold!, Rugrats ve daha fazlası, nihai animasyon hakimiyetini belirlemek için. Kişiliklerinden ilham alan benzersiz hareket setleri ve saldırıları ile her karakter, Nickelodeon’un hayran kitlesi için sonsuz aksiyona izin veren bireysel bir oyun stiline sahiptir. En sevdiğinizi seçin, ardından çevrimiçi ve yerel çok oyunculu aksiyonla yoğun kavgaların başlamasına izin verin.

 • Oynanabilir karakterler arasında Aaahh’dan SpongeBob, Lincoln Loud, Ninja Kaplumbağalar Michelangelo ve Leonardo, Oblina yer alıyor!!! Gerçek Canavarlar, İstilacı Zim ve çok daha fazlası!
 • Spongebob Squarepants serisinden Jellyfish Field, Teenage Mutant Ninja Turtles serisinden Technodrome ve çok daha fazlası gibi 20 temalı seviye!
 • Her karakter, sevimli kişiliklerinden türetilen tamamen farklı ve yenilikçi bir oyun tarzı ve hareket setleri sunar.
 • Arkadaşlarınızla aynı anda 4 oyuncuya kadar yerel olarak veya rekabetçi çevrimiçi çok oyunculu modda savaşın

Nickelodeon All-Star Brawl Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Nickelodeon All-Star Brawl indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Nickelodeon All-Star Brawl’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Nickelodeon All-Star Brawl klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Nickelodeon All Star Brawl Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Nickelodeon All-Star Brawl ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
 • DirectX: sürüm 11
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 15 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin