OyunNeed for Speed Most Wanted
Tür(ler)Yarış
GeliştiriciCriterion Software
YayımcıElectronic Arts (EA Games)
Yayın tarihi11 Kasım 2005

Need for Speed Most Wanted indirme sayfasına yönlendirilmek için indirme düğmesini tıklayın. Bu, oyunu mümkün olan en hızlı sunucudan almanızı sağlar.

 • Readers Rating
 • No Rating Yet!
 • Your Rating


Tarihin en iyi yarış oyunlarından birini indirin: Need for Speed Most Wanted basit bir tek tıklama ile. Oyun indirme, oyunu doğrudan Google Drive bulut depolamasından almanızı sağlayarak aşırı hız alabildiğinizi ve en kısa sürede oynamaya başlamanızı sağlar.

Oyunun bu sürümü tamamen temiz, kullanımı güvenli ve birkaç dakika içinde almak kolaydır. Bu sayfadan, sadece mümkün olan en iyi kolaylığı ve performansı ile ve hata her türlü olmadan en iyi oyunlarından birini oynamak için fırsat olacak!

Oyun gereksinimleri

Minimum

 • İşletim sistemi: Windows XP (SP2).
 • İşlemci: En az 1.4 GHz frekansına sahip Intel Pentium işlemci.
 • RAM: 256 MB.
 • Video Grafik kartı: DirectX 9 uyumlu 512 MB.
 • Ses Kartı: DirectX 9 ile uyumlu ses aygıtı.
 • Sabit diskte boş alan: 3 GB.

Önerilen

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üzeri.
 • İşlemci: Intel Pentium IV / AMD Athlon XP (veya daha iyisi).
 • RAM: 2 GB.
 • Video Grafik kartı: 1 GB video belleği veya DirectX 9 ile daha iyi uyumlu NVIDIA GeForce.
 • Ses Kartı: DirectX® 9.0s ile uyumlu ses aygıtı.
 • Sabit diskte boş alan: 10 GB.

Oyun hakkında

Hız ve baş döndürücü maceralar kaygısız bir sevgilisi misiniz? Sonra oyun Need for Speed – Most Wanted size hitap edecek! Sonuçta, bir kez daha şehirde serbestçe hareket edebilir, arabanızı pompalamak ve yükseltme için para kazanmak, diğer sokak yarışçıları ile rekabet.

Şehrin bu bölümünde tamamen sessiz ve ölçülü bir hayat yaşıyor, trafik sıkışıklığı ve trafik ışıkları vardır. Ama, trafik sıkışıklığı ve dar geçitler – bu polisin kuyruğunda oturup o anlarda ana müttefikleri vardır.

NFS Underground 2 ile karşılaştırıldığında, geliştiriciler tamamen oyun güncelledik. Daha önce, araba arasında atlamak için sadece bir tepki gerekli, şimdi yüksek hızda engelleri ve dar geçitleri aşmak için uygun bir deneyime sahip olması gerekir. Kovalamaca kurtulmak için, şimdi baş döndürücü bir hile veya virtüöz U-dönüş gerçekleştirmek zorunda.

Need for Speed Most Wanted 2005 Electronic Arts tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir arcade araba simülatörüdür. Oyun ek bir kitleye çekmek için oluşturuldu. Bu nedenle, yaratıcıları polis ve diğer mekanik ile yarış canlandırıcı, “kökleri” serisi dönmeye karar verdi.

Ancak, önceki bölümlerde eksik olan birkaç yeni özellik uygulandı. NFS Most Wanted‘ı web sitemizden ücretsiz olarak indirin. Bu türün tarihinin en başarılı ticari projelerden biridir, hangi serbest bırakılması sırasında oyuncular arasında çok popüler oldu.

Need For Speed Most Wanted: Oynanış

Oyuncunun macera o kelimenin tam anlamıyla efsanevi araba BMW M3 GTR direksiyonuna koyarak ve gerçek ısı olduğunu en çok gönderilen gerçeği ile başlar. Yakında kahramanı doğal bir kurulum içine çalışır ve kendini bir adım uzakta hapishane hücresinden bulur.

Neyse ki, büyüleyici Mia ceza kaçmak için ana karakter yardımcı olur. Ayrıca, kahraman sokak yarışlarında onun üstünlüğü etrafında herkese kanıtlamak için fırsat verir. Adı açıklanmayan yarışçının en alttan suçlular kara listesinin en üstüne yükselişi böyle başlar.

Underground 2’de olduğu gibi, oyuncu şehirde serbestçe dolaşabiliyor, ama şimdi tüm aksiyon sonbahar ve gündüz saatlerinde gerçekleşiyor. Sokaklarda seyahat ederken, mevcut yarışları gösteren piktogramlar bulabilirsiniz, yanı sıra garajlar, araba bayilikler ve atölyeler, araba geliştirmek veya görünümünü değiştirmek için izin.

Yani şehirde, reytinge ikramiye veren çeşitli nesneler var. Örneğin, belirli bir hızda geçmek için gereken radarlar.

Şimdi oyuncu garajda olmak, yarış seçebilirsiniz başka önemli bir yenilik. Bu nedenle, işaretli yerlere kendi başlarına varmaya gerek yoktur, çünkü bunu anında yapmak mümkündür.

Oyunun ana hikaye modu “Kariyer.” Bu düello yarışlarında kazanmak için gereken 15 binici, “Kara Liste” sunar. Bu tür bir “merdiven” üzerinde ilerlemek için, oyuncu bir puan gerekir. Sadece yarışları kazanan ve polis ile yarış kazanarak alabilirsiniz.

Polis atamaları oyun en önemli unsurlarından biridir. Bunlar arasında dolambaçlı çivili bantlar gibi olabilir, zamanında takip ve daha fazlası. En ilginç modlardan biri polis arabalarının imha edilmesidir. Oyuncu anlayışlı ise bu görev derece çok verebilir. Polis arabaları, kovalamacanın seviyesine bağlı olarak karakteristik özellikleri açısından ciddi şekilde farklıdır. Örneğin, cipler oldukça sert yok, ama standart arabalara göre, çok daha fazla puan verir.

Tüm gereksinimleri yerine getirince, oyuncu patron (mini harita üzerinde özel bir işaret ile işaretlenmiş) ile yarış erişmek mümkün olacak. Sonra oyun çeşitli modlarda onu yenmek gerekir. Bundan sonra, altı elmas şekilli işaretleri iki seçmek için istenecektir. Onlar polis takibi, para, çeşitli parçalar ve dekor düzeyini azaltmak için kartlar yanı sıra patron araba içerebilir. Oyuncu Kara Listeye geçtikçe ek arabalar ve parçalar da açılıyor. Buna ek olarak, oyuncu yaklaşan olaylar veya yararlı ipuçları hakkında raporlar alırsınız.

Özellikleri

Need for Speed Most Wanted kesinlikle hatırlanmaya değer oyunlardan biridir! Bu tek başına ya da arkadaşlarınızla oynamak için gerçekten eğlenceli hale oyunda uygulanan özellikleri nedeniyle! Burada onları kontrol edebilirsiniz oyun hakkında daha fazla özellik şunlardır:

 • Açık dünya, şehir etrafında serbestçe hareket etmek için izin, uyku gidiyor, sonra sanayi bölgelerinde.
 • Şehir büyük ve fırtınalı, bu yüzden yolda, bir trafik sıkışıklığı içine almak için oldukça mümkündür. Ama polis kuyruğuna tutunduğunda, serinlemek için zaman yok – pençeleri yırtmak gerekir! Kaçmak için köşeler ve sokak yarışçıbecerileri atölyeleri yardımcı olacaktır.
 • Şimdi bir tepki yeterli olmayacak – takipçileri uzak kırmak için, bazı muhteşem hile vermek zorunda kalacak. Most Wanted asla sıkılmaz!
 • Tabii ki, atokya hala tek başına duruyor. Savaş savaştır, dedikleri gibi, ve öğle yemeği zamanında. Bu yüzden garaja gidin ve tasarım ve mühendislik kendinizi kanıtlamak! Bu arada, Most Wanted’da güçlü bir motora sahip olmak çok önemli mi? Bunun için her şey var. Ileri!
 • Her oyuncunun amacı yarış elit üst bir acemi kategorisinden kırmak için olacak, yani “Kara Liste’de ilk olmaktır.” Sadece bu listede daha yüksek ilerlemek, daha fazla yerel polis için arzu olduğunu unutmayın …
 • NFS Most Wanted çok oyunculu oynayın. Arkadaşlarınız ve sadece diğer oyuncularla rekabet edebilir, araba kullanabilir, puan kazanabilir, arabanız için ödüller ve yeni ayrıntılar alabilirsiniz. Başkalarını yenerek, yarış elit yol yapmak ve böylece turnuva listesinin başında olabilir.
 • Sınır tanımayan aparat. Hala geliştirmek ve istediğiniz gibi araba nızı dekore edebilir ve bireysellik göstermek için kullanabilirsiniz. Sonuçta, araba her zaman sahiplerinin kendi kendini ifade aracı olmuştur.
 • Kesinti süresini yavaşlatma olasılığı. Bu kaynak görünür ve yüksek hızlarda artar ve zor durumlarda doğru karar yardımcı olabilir, bir SUV yüksek hızda açılır gibi. Zamanı yavaşlatarak, durumu hızla gezinebilir ve eylemleri zamanında ayarlayabilirsiniz.

Polis kovalamak

Need for Speed Most Wanted’ın bir diğer ayırt edici modu da polisin kovaladığıdır. İşin özü polisle yarışmak. Ve hikaye ilerledikçe, kolluk kuvvetlerinden ayrılmak giderek zorlaşıyor.

Toplamda, kovalamaca 7 seviyeleri vardır, ancak modu “Kariyer” sadece 6 tanesi kullanılabilir. Her düzeyde, daha fazla polis memuru, ek birimler onlara katılmak, herkesi daha taktik yapacak vardır. Seviye 5 ve Seviye 6’da Çavuş Cross da onlara katılacak. Oyunun başında kahramanı tutuklar ama daha sonra delil yetersizliğinden serbest bırakır.

“Dosya” size kovalamaca ile ilgili ayrıntılı istatistikleri alabilirsiniz, atlalı barikat sayısı ve hasarlı polis arabaları toplam sayısı gibi mevcut parametreler vardır.

Oyuncu, 20 km/s’den daha az bir hızda hareket ederse ve bir polis arabası yakınlardaysa da tutuklanabilir. Bu ekranın alt kısmında özel bir gösterge nin sorumluluğundadır. Eğer “Tutuklama” bölümüne ulaşırsa, oyuncuya para cezası verilecek ve ayrıca aracın olası müsaderesi hakkında uyarı verilecek.

Bu tür uyarılar aynı anda birkaç birikir, sonra araba hala alınır. Garajda araba kalmazsa oyun kaybedilecektir. Bu durumda, son araba hala kullanılabilir olana kadar otomatik bir indirme olacak.

“Kariyer” makineleri kovalamaca bireysel bir düzeyde var. Böylece, tam zamanında değiştirmek için, polisin dikkatini önlemek olabilir. Buna ek olarak, atölyelerde stil yardımı ile kovalamaca düzeyini düşürebilirsiniz. Eğer arabanın görünümünü en iyi şekilde yaparsanız, bu polis toplantıda oyuncunun araba tanımaz bir şans verecektir.

NFS Most Wanted oyun haritasında, yıkılabilecek özel kırılgan binalar vardır, böylece harabeler polisi yok eder. Onlar özel bir piktogram ile işaretlenir ve sadece kovalamaca sırasında kullanılabilir hale gelir. Buna ek olarak, binalar zaman içinde kurtarmak, böylece bir nesne birden çok kez kullanılabilir.

Eğer oyuncu takipçilerden kaçmayı başarırsa, kovalamaca beklemeye alınacaktır. Sonra gösterge tekrar görünecektir, bu sefer polisin oyuncuyu kovalamayı durduracağı zamanı gösterecektir. Bulunduğu bölge, kovalamaca nın seviyesi dördüncüye ulaşmışsa helikopterler de dahil olmak üzere artan devriyelerden geçecek.

Ancak, havacılık onları yakıt ikmali gitmek zorunda sınırlı bir yakıt kaynağı vardır. Oyuncu tekrar görülürse, kovalamaca tüm sonuçları olduğu gibi aynı düzeyde devam edecektir. “Gizlemek” kolaylaştırmak ve göstergenin doldurulmasını hızlandırmak için, yerlerde, özel barınaklar vardır. Eğer oyuncu belirlenen süredeyse, polis onu rahat bırakır.

Need for Speed Most içerisinde aranan yarış türleri

Önceki bölümlerin aksine, Need for Speed Most Wanted “Drifting” moduna sahip değildir, ancak yeni yarış türleri vardır. Diğer bir özellik ise tüm yarışların sadece şehir bölgesinde yapılması, burada ayrı bir güzergah olmamasıdır.

Ring yarış

“Ring” kapalı devre bir yarış. Oyuncunun temel amacı, bundan önce belirli sayıda tur geçtikten sonra, bitiş çizgisine gelen ilk kişi olmaktır. Sayıları 2 ile 5 arasında değişir ve kalan tur sayısı özel bir sayaç tarafından bildirilir. Bu raylarda rahatça oynamak, zaman içinde manevra yapmak için zamana sahip olmak için, kontrolün hassasiyetinin ince ayarlanması gerekir.

Secondomer yarış

“Secondomer”, önceki moda benzer şekilde kapalı olmayan parçalardan oluşur. Temelde tüm oyun değiştirir önemli bir fark vardır. Sadece oyuncu katılabilir, bu yüzden hiçbir rakip olacaktır. Ancak, “Seundomer” özü kısa bir süre içinde kontrol noktaları aşmak tır. Oyuncu daha erken ulaşmayı başarırsa, dönemin geri kalanı toplam süreye eklenir.

Relegation yarış

“Küme düşme” “Ring” benzer bir parça, ama tur sonuncu bitiren binici, hemen yarış bırakır. Sonuç olarak, oyuncu her zaman en az ikinci dairenin sonuna gelmelidir ve sonuncusu kazanmak için ilk gelmelidir. Buna ek olarak, bu modda hiçbir polis, sadece “Kara Liste” gelen yarışlarda mevcuttur.

Fighter yarış

“Fighter” “Sprint” gibi açık pistleri olan bir yarış. Fark her yerde en fazla puan almak için maksimum hız ile götürmek için gereken yerleştirilen radarlar vardır. Her katılımcı için kendi hesaplama, sırasıyla, kim daha fazla sonunda kazanan olacak. Ancak, bu diğer rakipler için yarışta çok yardımcı olur para cezaları tahsil edilecektir, çünkü ancak, oyuncu her zaman radar geçmiş sürücü ilk olmaya çalışmalısınız.

Drag yarış

Bu modun özü, zaman içinde vites değiştirerek, bitiş çizgisine ulaşmaktır. Bu yarış sadece bir manuel şanzıman mevcuttur tek türüdür. Takometre oku vites değiştirmeden uzun süre kırmızı bölgede kalacaksa, motor aşırı ısınabilir. Buna ek olarak, burada trafik kesinlikle komut itaat, çünkü oyuncu belirli şeritlerde sürücü zorunda kalacak, periyodik olarak değiştirerek. Basit bir çarpışma veya gecikme bir kayıp neden olabilir, bu yüzden oyun seçilen arabanın tüm tepki ve hızını kullanmak zorunda kalacak.

NFS Most Wanted: Çok

Need for Speed Most Wanted’da, resmi sunucular 11 Ağustos 2011’de NFS’nin yeni bölümlerinin piyasaya sürülmesi nedeniyle, yani Hot Pursuit and Need for Speed: World,çevrimiçi oyun açısından çok daha fazla özellik sunmaya başladı.

Geliştiricilere göre bir diğer neden de sunucuları desteklemedeki güçlüktü. Bu nedenle, erişim yerel ağ üzerinde çok oyunculu oyun sadece kaldı. Ancak, bu sorun fanlar tarafından çözülebilir, arama ve gayri resmi sunuculara bağlanmak için izin özel çok oyunculu mods oluşturma, bu yüzden nokta NFS MW indirmek için hala kalır.

Oyun Arabaları

Önceki oyunlarda olduğu gibi, Most Wanted oyuncu tanınmış üreticilerin lisanslı araba modelleri kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bu bölümde üretim arabalarından hot pursuit 2’den geçiş yapan çeşitli spor arabalara geçiş geri dönmüşdurumda.

İlk defa, Fiat Punto, Cadillac CTS gibi arabalar vardı. Cipler polis versiyonu dışında çıkarıldı. Genel olarak, filo oyuncularının çoğu serinin önceki oyunlarında görebiliyordu. Bu sunulan modellerin özellikleri oldukça koşullu ve gerçekte orijinal araba parametreleri yansıtmaz dikkati çekiyor.

Oyun numarasındaki hasarlar koşulludur ve ezik ve çiziklerle ifade edilir. Belirtimler etkilenmez. Bunun istisnası, oyuncunun hızını kaybedeceği ve daha fazla hareketin imkansız hale geleceği ani artışlar.

Araba Şekillendirme

Zaman yavaşlaması kullanarak bunları önleyebilirsiniz, ve bu fonksiyon ile, ağır cip atlatmak kolaydır. Chase modunda, oyuncu hem polis arabaları ve normal trafik kontrol edebiliyoruz. Ancak, yeni araba otomatik pazarlarda satın alınması gerekir, çünkü bu fırsatı “Kariyer” mevcut değildir, ya da patronlar ile yarışkazanmak.

Önceki oyunlar, yani Underground ve Underground 2 ile karşılaştırıldığında, Need for Speed Most Wanted araba atoklama olanakları fark daha az hale gelmiştir. Buna ek olarak, yerine parça satan şehir mağazalarının farklı yerlerinde gizli, tüm gerekli parçaları satın alabilirsiniz özel atölyeler geldi, ve aynı zamanda arabaya yükleyin. Birkaç özelleştirme seçeneği vardır:

 • Stil gövde, diskler ve diğer önemli dış unsurlar bir değişikliktir. Önceki oyunlarda ayrı ayrı arka ve ön tamponlar değiştirmek mümkün olsaydı, yanı sıra diğer küçük parçalar, şimdi hazır kitleri bunun için kullanılır.
 • Ayar, motor ve şasi gibi otomobilin “iç lerinin” değiştirilmesini içerir. Bu kategorideki modifikasyonlar makinenin özellikleri üzerinde maksimum etkiye sahiptir.
 • Vinil ve görünüm diğer iyileştirmeler kurulumu ile bitirme.

Şanzıman, şasi, motor değiştirme, azot oksit satın alma gibi aracın teknik parametrelerini değiştiren değişikliklerden sonra, oyuncu belirli bir oyun stili altında seçilen iyileştirmeleri özelleştirmenin mümkün olduğu özel bir menüye erişebilmektedir.

Oyun Dünyası

Oyun boyunca, oyuncu Rockport kurgusal şehrin üç ana ilçe, yani ziyaret edecek:

 • Rosewood en başından beri mevcut olan bir eğitim ve eğlence merkezidir. Merkezde bir kampüs, kuzeyinde bir park, yavaş yavaş bir golf sahası içine hareket. Batı kesiminde bir basketbol stadyumu dur. Güneyde, farklı sokakları ve keskin döner oldukça çok bir uyku alanı vardır. Konumu yüksek hızlı bir karayolu ile halkalı, böylece hızlı bir şekilde hedefe ulaşabilirsiniz.
 • Camden Beach, balıkçı evlerine, ilgi çekici bir ağa ve çeşitli endüstriyel alanlara ev sahipliği yapmak ta şehrin liman kısmıdır. Arazi önemli yükseklikleri ile işaretlenir ve yollar zor hızlı hareket yapar birçok kavisli döner vardır. Kara Liste’deki #13 kazandıktan sonra açılır.
 • Rockport İş Merkezi: Adı kendisi için konuşuyor. Buraya geldikten sonra, oyuncu büyük şantiyeler, gökdelenler ve ofisler görmek mümkün olacak. “Kara Liste”de #9’a karşı kazanılan zaferden sonra alabilirsiniz.

En Çok Aranan Karakterler

O ilerledikçe, oyuncu düzenli olarak kendi eylemleri ile ya onun hedeflerine ulaşmak için ona yardımcı olacak ya da aktif müdahale karakterleri buluşacak.

Mia

Mia Townsend tanıdık bir antagonist (Rayzor), hem de kahramanı bir arkadaşı, arsa boyunca yardımcı. Rayzor ana karakteri çerçeveledikten sonra, onun düşmanı olur, sonra sonunda polise teslim olur ve ana karakterin şehirden kaçmasına yardımcı olur.

Clarence Callaghen – nam-ı diğer Razor

Clarence Callahan, rayzor’un da bir ada. Ba langa Kara Liste’de 15. Sadece kahraman taraf ndan ma lup de il, ayn zaman polis taraf dan gözalt na.

Cross

Cross, bir şehir polis çavuşu, her zaman asistanıyla görevlerini üstleer. Hikayenin başında kahraman tutuklar, ancak kanıt yetersizliğinedeniyle serbest bırakıldı. Sonunda, o kahraman tüm polis birimlerinin peşinde yol açar, ama sonunda, o kovuldu.

Oyun hikayesi

Need for Speed Most Wanted oynanış oyununun başında, kahramanı değerli bir rakip bulmak için bir BMW M3 GTR rockport geliyor. Yerel polis yarışçılar tarafından hoş karşılanmaz ve onları mevcut tüm yollarla yakalamaya isteklidir. Bu amaçla, en ısrarcı 15 sokak yarışçısının isimlerinin ve neden oldukları hasarın istatistiklerinin yerleştirildiği bir “Kara Liste” oluşturulur. Ama, biniciler arasında, oraya gitmek onurlu olarak kabul edilir.

Razor backstab

Şehir etrafında seyahat bazı zaman, kahramanı Ronnie McCrea bulur, sonra yarışta onu yener ve o yarışçıların yerel toplama kahraman gönderir. Bariz hoşnutsuzluk rağmen, kahramanı o başarıyla kazanır yarış, izin verilir.

Rayzor’la yarışma nın zamanı geldi, kara listede #15. O bir arıza düzenler, çünkü kahramanın araba bitiş çizgisine hemen önce durur. Ancak, yasadışı yarışçılar bir çetenin sınırdışı polis tarafından engellenir. Sonuç olarak, kahramanı gözaltına ve Rayzor BMW yakalamak için yönetir, böylece “Kara Liste’nin üst olmak.

Kahraman yakında kanıt yetersizliği nedeniyle serbest bırakılır ve Rayzor’un eyleminden memnun olmayan Mia ile temasa geçer. Bu şehir merkezine kahraman alır, bir garaj ve geri kazanmak için bir fırsat sağlar.

İntikam geri

Yavaş yavaş, kahramanı “Black List” ilerlemeler, birer birer tüm biniciler yenerek, hem de polisin daha fazla dikkat çeken. Kahramanın tüm eylemleri hem Mia ve oyun boyunca farklı ipuçları verecektir eski bir arkadaşı Horn, yardımcı olur.

Rayzor yarışmada kaybedince agresifleşir ve arabayı geri vermez. Mağlup yarışçılar bir çete tam olarak onu destekler ve güç kullanmaya hazırlar, aniden Mia içine daldı ve Rayzor tutuklar, o da bir silah ile bir kılıf göstererek şiddeti önlemek için yönetir.

Gizli polis memuru olduğu ortaya çıktı. Ayrıca cross gelmeden önce kahramanı kaçmak için izin verir, kahraman onun BMW için anahtarları vererek. Gelen çavuş tüm mevcut birimleri (kovalamaca 6 seviyesi) takip gönderir. Bu da standart barınaklarda saklanmayı imkansız kılıyor, çünkü hepsi polis tarafından kontrol ediliyor.

Beş dakikalık bir kovalamacadan sonra, kahraman Mia’yı arayacak ve kaçmanın tek yolunun bitmemiş köprüye gitmek ve dağılması gerektiği için diğer tarafa uçmak ve sonunda şehirden çıkmak olduğunu söyleyecek. Ve bu Need for Speed Most Wanted oyunun sonu olacak!

Sonuç

NFS serisi arcade araba simülatörleri türünün en başarılı biridir. Birçok yönden, bu mümkün Most Wanted, mods bir sürü oluşturabilirsiniz başarılı bir proje serbest bırakılması ile yapıldı. Bu zaten klasikleri hatırlamak için iyi bir nedendir. Web sitemizde Need For Speed Most Wanted 2005’i tamamen özgürce indirebilirsiniz.

Buna ek olarak, site rahat bir oyun için gereken her şeye sahiptir. Yamalar, tüm durumlar için moda. Her şey, oyuncuların nfs Bridge Vanted’i bir kez daha indirebilmeleri ve oyunu daha modern hale getiren ve çoğu oynanış anını iyileştiren yeni içeriği denemeleri için modüller tarafından yapılır.

Yani, Google Drive üzerinden NFS Most Wanted indirme işlemi sırasında mümkün olan en iyi performansı elde etmek için izin verecektir. Google Drive, dünyanın her yerinde bulunan sunucular sayesinde oyunu çok daha hızlı indirmektedir!