OyunNeed for Speed Most Wanted 2
Tür(ler)Yarış
GeliştiriciCriterion Software
YayımcıElectronic Arts (EA Games)
Yayın tarihi30 Ekim 2012

Need for Speed Most Wanted 2 indirme sayfasına yönlendirilmek için indirme düğmesine tıklayın. Bu, oyunu mümkün olan en hızlı sunucudan almanızı sağlar.

 • Readers Rating
 • No Rating Yet!
 • Your Rating


Need for Speed Most Wanted 2 (2012 sürümü) tamamen ücretsiz bilgisayar için indirmek için kullanılabilir. İlk sürümü uzun yıllar sonra bile hala popüler olan en iyi yarış video oyunlarından birini alın!

Web sitemizde NFS Most Wanted 2 indirme tüm süreç boyunca mümkün olan en iyi kolaylığı ve performansı ile oyun almak için izin verir. Oyun dolu, temiz, güvenli ve ücretsiz herhangi bir ücret olmadan. Bu, herhangi bir ödeme veya doğrulama olmadan sonsuza kadar indirebileceğiniz, yükleyebileceğiniz ve oynayabileceğiniz anlamına gelir.

Google Drive bulut depolama ile indirme hızı, yaşadığınız her yere ulaşabileceğiniz en iyi şekilde olacaktır. Bunun nedeni, Google sunucularının dünyanın her yerinde olması ve en yakın sunucuyu bağlamanızı ve indirme hızından yararlanmanızı sağlamasıdır!

Oyun gereksinimleri

Minimum

 • İşletim Sistemi: 32 bit Windows Vista (Tüm kullanılabilir Windows güncelleştirmeleriyle Hizmet Paketi 2).
 • İşlemci: 2 GHz frekansı ile çift çekirdekli (Core 2 Duo 2.4 GHz veya Athlon X2 2.7 GHz).
 • RAM: 2 GB.
 • Ekran kartı (AMD): DirectX 10.1, 512 MB bellek (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 veya 6000 serisi ile uyumlu dur., ATI Radeon 3870’den daha düşük olmayan bir performansla).
 • Ses Kartı: DirectX 9 ile uyumlu ses aygıtı.
 • Sabit Disk: 7 GB.

Önerilen

 • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri.
 • İşlemci: 2 GHz frekansı ile çift çekirdekli (Core 2 Duo 2.4 GHz veya Athlon X2 2.7 GHz).
 • RAM: 4 GB.
 • Ekran kartı (NVIDIA): DirectX 10.0, 512 MB bellek (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 veya 500 serisi ile uyumlu en az NVIDIA GeForce 8800 GT performansı ile).
 • Ses Kartı: DirectX 10 ile uyumlu ses aygıtı.
 • Sabit Disk: 10 GB.

Oyun hakkında

Need for Speed: Most Wanted, İngiliz criterion Games tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından 2012 yılında yayınlanan bir arcade auto simulator video oyunudur. Oyun Need for Speed serisinde hepimizin çok sevdiği en iyi leri bir araya getiriyor. Aynı Need for Speed: Underground’ın çarpıcı başarısını tekrarlamaz, ama yine de Need for Speed serisinin geliştirilmesinde önemli bir yer alır.

Oyun serinin önceki oyunların tüm olumlu deneyimi devralır ve arcade araba simülatörü türünün oyunlarıbenzersiz yenilikler bir sürü getiriyor. Basit, harika sokak yarışı ve polis kovalamacaları birleştirir.

Rağmen, bu bilgisayar oyunu ilk bölümü bir reissue çağrılabilir. Projenin merkezinde hepsi aynı kovalamacalar vardır. Trafik kesiciler, karakterinizin ait olduğu kategoridir. Bazen polisin ona soru sorması olmaz ve o kolayca kaçmayı başarır.

Ama kahraman ciddi bir suç veya ihlal işlerse, onu kovalayan araba sayısı artacaktır. Ulaşım arasında, sıcak eylem değişecek ve planlarınızı ihlal zırhlı araçlar bir sürü karşılayabilir. Polis memurları, onları önemseyenler ve uzun süre saklananlar için çivili kurdeleler kullanırlar.

Oyun projesi iyi grafiklere sahiptir. Görsel bileşenler oluşturmak için, geliştiriciler Chameleon motorunu kullanarak önceden değiştirin. Autolog 2 sistemi sayesinde, oyuncular serin kullanıcıların derecelendirme takip edebilirsiniz.

Projede yer alan herkes, ikamet edilen ülke ve oyun cihazlarının türüne bakılmaksızın, tek bir sistemde görüntülenecektir. Bilgisayar oyunu çapraz platformdur.

Bu ve projelerin özgün sürümü arasındaki fark da alanda. Şimdi fairhaven bölgesinde faaliyet göstermek zorundayız, modern bir metropol.

Need for Speed Most Wanted 2: Oynanış

Belki de, bir garaj ve bir araba atölyesi yoksa, oyun bir yarış aramak zordur. Ancak, Most Wanted (2012) durumunda, Easy Drive tam olarak övgüyü hak eden bir yenilik türüdür.

Arabalara ve yarışlara hızlı erişim, atoraking ve araba kurma oyunun hemen dışında kesinlikle rutin kurtulur bir şeydir. Basitçe, birkaç düğmeye basarak arabayı değiştirirsiniz. Güç yerine daha fazla çevikliğe ihtiyacınız varsa, üç veya dört menü ve bir şişe açın!

Araç Kontrolü

Araba kontrolü NFS Hot Pursuit 2010 ne benzer ama bazı alışkanlık gerektirir. Ancak, Porsche, Ford ve diğer endişeleri bir dizi araba “sürgülü tuğla” olarak tanımlanabilir. Bu geliştiriciler ilk yama düzeltmek için gereken bir yanlış anlama, aksi takdirde, oyun sadece dengeli olmayacaktır.

Ve şimdi kötü. Kim sadece kazalarla kurtarıcıları bırakmayı düşünürdü ki? Hayır, cidden, hızlı uçuyorsun… 50 km/sa ve sen sadece bir sonraki arabanın yan tarafına tutunuyorsun. Boom! NEFES AL! Kaza!

Beş saatlik bir video gösterin ve oyun ve geliştiricilerin başkanları üzerine dökülen paspaslar bir demet. Kesinlikle yararsız özelliği, hangi üst üste üç oyun için oyuncular virajlı. Bu tür şeyler sadece rahat oyun müdahale olduğunu üç yıl boyunca anlamak mümkün değildi, ve ekran koruyucular daha renkli olaylar için yapılmalıdır.

Polis kovalamacası

Need for Speed Most Wanted 2’de polisle yarışmak hiç mantıklı değil… ya da Criterion bu rejimi tasarlamada sadomazoşistlere güveniyordu. Şey oyun benzin istasyonları, fırınlar ve TV kuleleri yok olmasıdır.

Polisten uzaklaşmak çok zordur, saklanacak bir yer yoktur (güvenlik bölgeleri de kaldırılmıştır), bu yüzden bir polis sürüsü tarafından takip ediliyorsanız, her şeye hazır olun… Eğer yakalanırsan, kimse tutuklayıp hapse atmayacak, arabalara da el koyamayacak. Görünüşe göre, Kriter’e göre, polisle bir yarış gibi görünüyor.

Grafik efektleri

Onlar da grafik efektleri ile kendi yolunu değiştirdi. Güneş o kadar parlak parlıyor ki hiçbir şey görülmüyor. Rakiplerin tekerlekleri altından gelen sıçrama ve toz çeşmeleri de görünümü temiz bir şekilde örtüştürmektedir. Gece ve gündüzün dinamik değişimi o kadar hızlı gerçekleşir ki hiçbir şeyi anlamak için zamanın olmaz. Daha sabahtı ve akşamdı.

Oyun Dünyası

Oyun dünyasının boyutu da tatmin edici değildir: birkaç gün içinde ezberlenebilir. Konumların tasarımının kaldırımlar ve korkuluklarla sınırlı olmadığı durumu kaydeder, böylece neredeyse her yöne gidebilirsiniz. NFS Most Wanted 2 uzun karayolu ve karayolları ile, en az iki kat daha fazla olsaydı, tüm oyun için beş puan koymak mümkün olurdu.

Fairhaven’da hem tek oyunculu şirketler hem de çevrimiçi savaşlar yapılacaktır. Endüstriyel bölgeler ve binalardan teknolojik metropollere ve modern rekreasyon alanlarına kadar tüm kentsel çevre çeşitliliğini sunar. Ayrıca şehre bitişik otoyollar ve otoyollar da vardır.

Şehir açık, oyuncu görevlerin sırasına karar vermekte özgürdür. Onlar için, el arabası ve özel para Hız Noktaları için parçalar alabilirsiniz. Ayrıca birçok ek faaliyetler de vardır: fotoğraf radarları altında maksimum hızda sürüş, parlak atlar reklam panoları devirme, polisözel yarışları.

Tüm bunlar için de, SP. Breaking kanun alabilirsiniz, kolluk kuvvetleri arama 6 yıldız kadar atamak ve yakalamak için çalışacağız. Geliştirici buna kovalamaca modu diyordu.

Şimdi yarışa. Onlardan oldukça çok var ve onlar çok iyi yürütülür. Ana dezavantajı onların geçici olduğunu. Üç, beş dakikanın gücünden, ve sen bitir. Ve patronlar ile yarışları, genel olarak, çeşitli aşamalarında yapılmalıydı. Uzun bir rekabet aşamasının sonu sonraki “sokak yarışçısı” üzerinde kısa bir zafer çok daha fazla zevk verir.

Çok oyunculu yoksun oyuncu için tek kurtuluş, şehir etrafında binmek ve sadece sürüş keyfini çıkarın. Bu Most Wanted (2012) en onun sokak kökleri benzer.

Çok

NFS Most Wanted 2’deki çok oyunculu mod eğlencelidir. 12 kişi oyun ortamının her yerinde ısı ayarlamak, bu yüzden oyun gerçek kaos. Ücretsiz online oyun modları listesi en zorlu oyunculara hitap edecek.

Bunlar arasında sprintbulacaksınız, daireler içinde yarışlar, arcade “her şeyden önce atlar” ve benzeri. Her şey şuna benzer: yarışı sürdük, bir sonraki göreve gittik, yolda diğer oyuncuları iterek ve nakavt ettik, noktada toplandık, yeni bir yarışma başlattık.

Multiplayer iyi, özellikle gerçek oyuncular bilgisayardan çok daha kurnaz sıkın olabilir. Öte yandan, bir kez sosis diğer oyuncular (ve bazen oyun bir yarış yerine bir boks ring benzer) yorgun olsun, daha rahat bir şey isteyeceksiniz. Ayrıca, herkes DiRT oyun seviyor çünkü öngörülen olması gerekir rağmen, oldukça Yarışları görmüyorum: Showdown.

Özellikleri

Serinin eski oyunları gibi Need for Speed Most Wanted 2‘nin de kendi oyun özellikleri vardır ve bu oyun oynanmaya değer özel bir oyundur. Bu, her oyuncunun kesinlikle sevmesi gereken büyük iyileştirmeler içerir, bu da onu tarihteki en iyi yarış oyunlarından biri haline getirir. Bu oyun için birçok arasında bazı ana özellikleri bulalım:

 • Polisten istediğin gibi uzaklaşmana izin veren açık bir dünya. Yolu kesin, saklambaç ve arabanızın güçlü yönlerini kullanın. Oyunda önemli olan özgürlüktür. İstediğiniz yere gidin, eğlenin ve şehrin en iyi bilgisi pahasına arkadaşlarınızın önünde kalın.
 • Sonsuz çok oyunculu. Heyecan verici çok oyunculu yarışları sonsuz bir dizi bulacaksınız. Oyunda lobi yoktur, bu nedenle kesintisiz oynayabilirsiniz. Puan, kazanmak ve ödüller ve makineler için yeni parçalar almak. Yarış, arkadaşlarınızla rekabet ve büyük bir açık dünya keşfetmek.
 • Arkadaşlarınızla yarışın. Autolog 2 sistemi rekabet inanılmaz kumar yapar. Kişisel öneriler alırsınız ve tüm başarılarınız ve sonuçlarınız haber akışında görüntülenir. Farklı platformlarda Need for Speed puankazanın ve En Çok Arananların En İyi Sürücüsü olmak için arkadaşlarınızın önünde kalın.
 • Kuralsız yarış. En hızlı hayatta: Need for Speed Most Wanted, gerçek bir arabanın çarpıcı hissini Burnout’un agresifliği ve hızıyla birleştiriyor. Sürüş hüzünleri ve biraz nitro kullanarak, polis ve rakipleri geride bırakın.
 • Farklı karmaşıklık peşinde katılmak zorunda. Toplamda altı seviye olacak. Sayıların artmasıyla birlikte, polis çabalarını sürdürüyor. Son düzeyde, çeviklik ve kurnaz kullanarak, kovalamaca kaçmak mümkün olacak.
 • Oyunun başında, araba 40 modelleri arasından seçim yapmak mümkün olacak, ancak zamanla onların sayısı 65 artabilir. Farklı sınıflardan arabalar var.

Sonuç

Need For Speed: Most Wanted (2012) hakkında daha önce okuyabileceğiniz çok tatsız hisse senetleri bir çift ile çıktı. Kriter sonraki güncellemeleri onları düzeltmek gerekir ve daha sonra oyun gerçekten iyi olacak. Bu ilk başta, oyunu gibi olmayacak muhtemeldir.

Özünü hissetmek için, tamamen oyun üzerinden gitmek gerekir, hem de drive-in multiplayer. Ancak o zaman Most Wanted (2012) sizin için uygun olup olmadığını anlayacaksınız.