Newton And The Apple Tree Indir (Incl. R18 Patch)

Newton ve Apple Tree Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Newton and the Apple Tree, 15 Ağustos 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Ana karakter Syuji Asanaga ve çocukluk arkadaşı Yotsuko Utakane, Syuji’nin kayıp büyükbabasının izini sürdüklerinde, bilimsel keşifte heyecan verici ilerlemelerle bilinen bir dönem olan 17. yüzyıla beklenmedik bir şekilde geri gitti. Geldiklerinde gördükleri şey, tam önlerinde bekar bir kızın varlığıydı. Bu özel kız daha sonra modern bilimin babası Sir Isaac Newton olarak anıldı! Doğru, Newton düz göğüslü küçük bir kız oldu! Farkında olmadan Syuji, kızın önünde elma ağacına yüksek sesle çarptı. “En çığır açan keşfi yapmak üzere olduğumun farkındasın, değil mi?” Ana çiftimiz zamanda yolculuk yaptığı an, Newton tam orada evrensel yerçekimini keşfetti! Ve aynen bunun gibi, Syuji’nin anlamsız davranışıyla, bu yüzyılın büyük bilimsel keşiflerinin hepsi kül oldu. Dahası, domino etkisi gibi, bu da yavaş yavaş hikayedeki önemli noktaları değiştirecektir. Şu anda prestijli İngiliz üniversitesi “Tenbridge Üniversitesi” nde okuyan Syuji, dört garip kızın (ve Yotsuko) maskaralıklarına çekilir. Tüm bu kaosun ortasında, Syuji tarihi düzeltip şimdiki zamana geri dönebilecek mi? Newton ve Elma Ağacı ilk olarak Laplacian grubu tarafından yazılmış ve üretilmiştir ve Mayıs 2017’de Japonya’da piyasaya sürülmüştür. Yetenekli bir endüstri gazilerinden oluşan Laplacian, komik zaman yolculuğundan “ilk aşk” a odaklanan saf aşk hikayelerine kadar her şeye vurgu yapan görsel romanlar geliştiriyor.

 • Her birinin kendine özgü tuhaflıkları olan 5 potansiyel bayanın kalplerini kur ve …
 • Syuji hikayeyi doğal durumuna geri getirmeye çalışırken birden fazla son keşfedin
 • Yıldız Japon sesiyle heyecan verici bir görsel roman

Newton ve Elma Ağacını İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Newton ve Elma Ağacı’nı indirdikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Newton’a Çıkart ve Elma Ağacını Çıkar.R18.zip” seçeneğini tıklayın (bu, 7-Zip gerektirecektir, Buraya).
 4. Newton ve Apple Tree klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Newton and the apple tree ücretsiz indirme

Newton ve Apple Tree Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10
 • İşlemci: 1 GHz
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: 1280 × 720
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Kamp: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin