New Gundam Breaker Indir (Incl. DLC)

Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Yeni Gundam Breaker Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Yeni Gundam Breaker 24 Eylül 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Arkadaşlarınızla Gunpla parçalarını toplayın ve nihai Gundam’ı yapın! Bu yepyeni Gunpla aksiyon oyununda Gunpla modelinizle düşmanlarınızı yenin, parçalarını toplayın ve kendi Gundam’ınızı yapmak ve savaşmak için kullanın! New Gundam Breaker’da her şey aşık ve Gunpla parçaları mı? Güç, bu okuldaki her şeydir ve kötü Laplace Nest ekibi yukarıdan yönetir. Okula düzen, kızların kalplerine barış getirmek için gerekenlere sahip misiniz?

Ana Özellikler:

• Build Fighters ile ülke çapında 3’e 3 çevrimiçi Gunpla savaşına katılın!
Hikaye tek oyuncuyla bitse bile savaş devam edecek! Yeni ve klasik Gunpla, oyun satıldıktan sonra ücretsiz olarak yayınlanmaya devam edecek!
Her türden Gunpla parçasını toplayın ve onları nihai gundamınız yapın!
• Savaşın sıcağında bile nihai Gundam’ınızı takip edin!
Seri için bir ilk olan gerçek zamanlı özelleştirme savaşlarında Gundam modelinizi anında özelleştirmek için düşmanlardan kazanılan Gunpla parçalarını kullanın!

Yeni Gundam Breaker’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. New Gundam Breaker indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “New.Gundam.Breaker.Incl.DLC.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. New Gundam Breaker klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Yeni Gundam Breaker ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile New Gundam Breaker’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7, 10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 2,4 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 460 1 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 12 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı veya yerleşik yonga seti

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin