Neon Noodles – Cyberpunk Kitchen Automation Indir (v2022.07.27)


Neon Noodles – Cyberpunk Kitchen Automation Free Download PC Oyununu doğrudan bağlantı önceden yüklenmiş olarak. Neon Erişte – Cyberpunk Mutfak Otomasyonu 29 Kasım 2019'da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Karanlık ve gizemli bir siberpunk dünyasında, fütüristik gıda fabrikası Neon Noodles'ı yönetiyorsunuz. Opus Magnum ve Infinifactory gibi Zachtronics'in açık uçlu makine mühendisliği bulmaca oyunlarından esinlenerek, robotik şeflerle yemek hazırlamak için kendi tam otomatik mutfağınızı tasarlayın ve inşa edin. Guacamole, bibimbap, ramen, spaetzle, paella ve daha birçok tarif sizin tarafınızdan optimize edilmeyi bekliyor. Özellikler:

 • Programı oluşturan robotu kontrol ettiğiniz ve gerekirse daha sonra düzenlediğiniz sezgisel bir kayıt ve oynatma sistemi aracılığıyla robot aşçılarınızı otomatikleştirin.
 • Pişirme döngülerinizi istediğiniz kadar basit, ayrıntılı veya ince ayarlı olacak şekilde özelleştirin ve fikirlerinizi küresel lider tablolarında dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla karşılaştırın.
 • Dünyanın dört bir yanından 200 benzersiz malzemeden yapılmış 100'den fazla tarifle sonsuz tekrarlanabilir açık uçlu bulmacaları çözün.
 • Dünyayı dolaşın ve birçok zorlu seviyeye sahip siberpunk bir ortamda teknolojik gelişmelerle yemek pişirme sanatında ustalaşın.

Neon Noodles Nasıl İndirilir ve Kurulur – Cyberpunk Kitchen Automation

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Neon Noodles – Cyberpunk Kitchen Automation indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Neon Noodles – Cyberpunk Kitchen Automation” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Neon Noodles – Cyberpunk Kitchen Automation klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Neon Erişte – Cyberpunk Mutfak Otomasyonu Ücretsiz İndir

Neon Noodles – Cyberpunk Kitchen Automation'ı doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: 2.0GHz
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: 1280×720
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin