Nekomew’s Nightmares Indir


Nekomew’s Nightmares Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Nekomew’s Nightmares 28 Ekim 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

Nekomev yeni evine taşındığından beri korkunç kabuslar görüyor… Bunların üstesinden gelebilir misin? Müziğin ritmini takip edin… ve ürkütücü canavarlardan kaçının! 80’den fazla seviye sizi bekliyor! Klavyenizdeki veya uyumlu kumandanızdaki ok tuşlarıyla canavarlardan kaçın ve onları kör edin. Başka biriyle işbirliği içinde oynayın! Farklı oyun modlarında ustalaşabilecek misin? Hatta kendi müzik seviyelerinizi oluşturabilir ve başkalarıyla paylaşabilirsiniz! Ve Nekomew’s Potty Trouble sahipleri özel içeriğe sahip olabilir! Bu ürkütücü macerada Nekomev’e katılın. Kökeni keşfedecek misin?

Nekomews Nightmares nasıl indirilir ve kurulur?

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Nekomew’s Nightmares’ın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Nekomew’s Nightmares’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, onu da edinebilirsiniz) burada).
  4. Nekomew’s Nightmares klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Nekomev’in kabusları ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Nekomew’s Nightmares’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 8.1
  • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-6300HQ CPU @ 2.30GHz
  • Hafıza: 2 GB bellek
  • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 960M

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin