NBA 2K23 Indir


NBA 2K23 Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. NBA 2K23, 8 Eylül 2022'de piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

NBA 2K23'te fırsatı kucaklayın ve tüm potansiyelinize ulaşın. MyCAREER'de kendinizi dünyanın en iyi oyuncularına karşı kanıtlayın ve yeteneğinizi gösterin. MyTEAM'de günümüzün All-Star'larını zamansız efsanelerle birleştirin. MyGM'de kendi hanedanınızı kurun veya MyLIGA ile NBA'i yeni bir yöne doğru götürün. ŞİMDİ OYNA'da NBA veya WNBA takımlarına karşı yarışın ve gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayın. Aramaya nasıl cevap vereceksiniz? NBA 2K23'te avucunuzun içinde topun her iki yanında rafine bir oyun deneyimi hissedin. Her fırsatta rakip oyuncuları boğmak için yeni 1v1 mekaniği ile bir kilitleme savunucusu olarak potansiyelinizi ortaya çıkarırken, hücum, beceri tabanlı hareketlerden oluşan yeni bir cephanelik ile çembere saldırın. El değmemiş kortlar, doğal manzaralar ve sizin ve MyPLAYER'ınızın keyfini çıkarabileceğiniz bir tekne dolusu ödülle dolu geniş bir yolcu gemisinde cesur bir basketbol yolculuğuna çıkın. Ayrıca kıyı gezilerinde keşfedilecek daha çok şey var. Michael Jordan'ın kolej heyecanından küresel bir ikona yükselişini yakalayan döneme özgü grafiklerle zamanda geriye gidin ve kariyerini tanımlayan hakimiyetini anlatan sürükleyici Jordan Challenges. Yükselen bir yıldızdan basketbol efsanesine yolculuğuna tanık olanların ilk elden hikayelerini dinlerken, diğer dünyaya ait istatistik çizgilerini ve efsanevi son vuruşlarını yeniden yaratmak için ayakkabılarını giyin. MyTEAM'de tüm çağlardan efsanevi yetenekleri toplayıp bir araya getirirken sınırsız top yapın. Her sezon sert ahşaba hükmedin ve mükemmel başlangıçlarınız için mükemmel görünümü yaratmak için çok çeşitli özelleştirme araçlarıyla vizyonunuzu hayata geçirin.

NBA 2K23 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. NBA 2K23 indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “NBA 2K23'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. NBA 2K23 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

NBA 2K23 Ücretsiz İndir

NBA 2K23'ü doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit veya Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel® Core™ i3-2100 @ 3.10GHz/ AMD FX-4100 @ 3.60GHz veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GT 450 1GB/ ATI® Radeon™ HD 7770 1GB veya daha iyisi
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 110 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Directx 9.0x
 • Ek Yorumlar: Çift analog gamepad önerilir. İlk kurulum, Steam kimlik doğrulaması için bir kerelik internet bağlantısı gerektirir; Gerekli yazılım kurulumları (oyuna dahildir) DirectX ve Visual C++ Yeniden Dağıtılabilir 2012'yi içerir. NBA 2K23'ü PC'de oynamak için SSE 4.2 ve AVX'i destekleyen bir işlemciye ihtiyacınız vardır.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin