NBA 2K15 Indir


Direct Link'te Önceden Yüklenmiş NBA 2K15 Free Download PC Game. NBA 2K15, 7 Ekim 2014'te yayınlandı

Oyun hakkında

NBA 2K15, yaklaşık 5.000 yeni animasyon, yeni savunma yapay zekası, atış sistemleri, takıma özel yeni oyun setleri ve geri tepme, top çalma ve bloklar üzerinde daha fazla kontrol sunuyor. Ernie Johnson ve Shaq O'Neal tarafından yönetilen yeni bir oyun yayınının sunumu, aksiyon hakkında yorumlar ve analizler sağlıyor.

NBA 2K15'i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. NBA 2K15'in indirilmesi bittiğinde, zip dosyasını sağ tıklayın ve “NBA.2K15.zip'e Çıkar” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. NBA 2K15 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

NBA 2K15 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz NBA 2K15 indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit veya üzeri
 • İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyisi
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: DirecteX 10.1 uyumlu (512 MB) veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 45 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 9.0x uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin