Nadir: A Grimdark Deckbuilder Indir (v4596)


Nadir: Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş bir Grimdark Deckbuilder Ücretsiz İndir PC Oyunu. Nadir: A Grimdark Deckbuilder 8 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Nadir, en derini doğrudan Dante'den gelen, cehennem ateşiyle parıldayan sanat eserleri ve pek çok olağanüstü ilham kaynağı ile karanlık, roguelike bir deste kurma macerasıdır. ilahi komedi. Slay the Spire ve Darkest Dungeon'ın gayri meşru çocuğu sizi bekliyor! Güçlü iblislere karşı 1'e 1 savaşlarda ölümcül günahlardan birinin avatarına komuta edin. Kartlarınızın her birinin rengine bağlı olarak iki şekilde oynanabileceği kart savaşlarına katılın: mavi veya kırmızı. Aralarında kendi lehinize denge kurun, ancak dikkatli olun, çünkü her hareketiniz düşmanın yeteneklerini şarj eder. Yolculuğunuzda kırmızı ve mavi yetenekler toplayın ve bunları benzersiz ikili kartlarda birleştirerek desteyi kendi tarzınıza göre şekillendirin, yaklaşan zorluklara hazırlanın ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalın. Nadir şehrini genişletmek ve yeni karakterlerin, haritaların ve tüccarların kilidini açmak için keşif gezilerinde kaynak toplayın. Patronu yenip yeni günahların kilidini açana kadar yeraltı imparatorluğunuzu geliştirin ve gelecekteki savaşlarda şansınızı artırın. Sins'in her biri, oyun tarzınızı büyük ölçüde değiştirecek kendi düşman grubuyla birlikte gelir. Onu öğrenmek ve onu yenmek için strateji oluşturmak, güçlü bir deste oluşturmanın ve her dövüşte hayatta kalmanın anahtarıdır. Cehennemin derinliklerine inerken arkanı kolla. İlahi Komedya'nın harikalarından Sin City'nin doymamış estetiğine ve Hellboy'un unutulmaz tasarımına kadar tanıdık gelebilir ama yine de her zaman çarpıktır.

Nadir nasıl indirilir ve kurulur: Bir Grimdark Deckbuilder

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Nadir: A Grimdark Deckbuilder indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Nadir'e Çıkart: A Grimdark Deckbuilder” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Nadir: A Grimdark Deckbuilder klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Nadir: A Grimdark Deckbuilder Ücretsiz İndirme

Nadir: A Grimdark Deckbuilder'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, 8, 10
 • İşlemci: Intel Core i3-3210, AMD Athlon X4 640
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD 530 / Radeon HD 4850
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin