My Village Life Indir (v2021.08.10)

My Village Life Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. My Village Life 27 Ağustos 2020’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

My Village Life, açık dünya bir köy simülatörü araç sürüş oyunudur. Haritanın herhangi bir yerinde görevleri tamamlayabilir, para kazanabilir ve araçlar elde edebilirsiniz. Odun kesebilir ve odun teslim noktasında para karşılığı satabilirsiniz. Ve paradan satın alabilirsiniz. Bira içmek için bara gidebilirsiniz. Büyükanneni bul ve onu ödüller için pazara götür. Herhangi bir öğeyi alıp götürebilirsiniz. Oyunda birçok küçük hikaye bulabilirsiniz. Araçlar gerçek hızlarına dayanmaktadır. Oyunda bazı gizli şeyler bulabilirsiniz. Sokaklarda biraz yapay zeka var ama bunlara dikkat edin. Hikaye modundan sıkıldıysanız My Village Life çok oyunculu modunu deneyin. 2, 4 veya 8 kişilik bir oda oluşturun ve arkadaşlarınızla oynayın. Birlikte bir arabaya atlayın ve haritanın etrafında sürün, tüm Paskalya yumurtalarını bulun ve tüm sırları bulun. Ya da sadece bir elektrikli testere alın, birlikte para kazanın ve hepsini barda için. Eve tökezledikten sonra, Sürücü Günü’nü korkunç hale getirebilirsiniz. Bir araba buluşması düzenleyin veya oyuncularla rol yapma oyunları oynayın.

My Village Life’ı indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. My Village Life indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “My Village Life’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
  4. My Village Life klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Benim köy hayatım Ücretsiz indir

My Village Life Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: +3 GHz çift çekirdekli işlemci
  • Depolamak: 4 GB RAM
  • Grafik: GeForce GT640
  • Depolamak: 3800 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin