My Universe – School Teacher Indir


My Universe – Önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıda Okul Öğretmeni Ücretsiz İndir PC Oyunu. My Universe – School Teacher 18 Kasım 2020'de yayınlandı

Oyun hakkında

Bir görevi olan genç bir öğretmen olarak oynayın: yeni okulunuzu tekrar zirveye taşıyın! Öğrencilerinizi motive edin, sonuçlarını iyileştirin ve okul yarışmaları ve festivalleri düzenleyin. Daha zor dersler alırken örnek bir öğretmen olun, ödüller kazanın ve yeni öğelerin kilidini açarken müdürün hedeflerini tamamlayın. Öğrencilerinize geometri, biyoloji, sanat ve daha fazlasını öğretin – her disiplin kendi mini oyunuyla. Sınıfınızdaki her öğrencinin benzersiz güçlü ve zayıf yönleri vardır: derslerinizi, en iyi koşullarda takip edip öğrenebilmelerini sağlayacak şekilde özelleştirin. Karakterinizi, sınıfınızı ve hatta okulunuzu özelleştirin! Çeşitli mini oyunlarda ustalaşarak yeni öğelerin ve daha büyük sınıfların kilidini açın ve hayalinizdeki okul deneyimini yaratana kadar öğretim becerilerinizi geliştirin.

Özellikler:
– Okulun tüm alanlarında bir düzineden fazla aktivite: ana sınıf, fen laboratuvarı, atölye, müzik sahnesi…
– Her bir öğrenciniz için benzersiz öğrenme becerileri: sınıfta mücadele ettiklerinde gelişmelerine yardımcı olun!
– Haftalık programınızı takip edin veya yeni görevler ve hedefler bulmak için okulu özgürce keşfedin
– Yeni öğeler ve ödüller kazanmak için öğrencilerinizle birlikte okul yarışmalarına ve festivallerine katılın
– Tam özelleştirme: okulunuzun adını ve logosunu seçin, karakterinizi yaratın, sınıfınızı kendinize ait hale getirmek için dekore edin!

My Universe – Okul Öğretmeni Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. My Universe – School Teacher indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “My Universe – School Teacher'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan da edinebilirsiniz) burada).
 4. My Universe – School Teacher klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Benim evrenim – okul öğretmeni ücretsiz indir

My Universe – School Teacher Free Download'ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: Intel Core 2 Dörtlü Q6600 2,4 GHz, AMD FX 8120 3,1 GHz
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: NVIDIA GT 630/650m, AMD Radeon HD6570 veya eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: %100 DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin