My life as an archeologist Indir (v1.0.5)


My Life As Archaeologist Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiştir. Bir Arkeolog Olarak Hayatım, 10 Ocak 2022'de yayınlandı.

Oyun hakkında

Her koşu, tıklayıcının basit, akılsız eğlencesini bir roguelitenin sürekli yenilenen eğlenceli seçenekleriyle harmanlayan bu tıkırtı roguelite oyununda arkeolojik hazine avında ilerlemenize yardımcı olacak; ölüm. 60'tan fazla teçhizat türü ve yağmalayabileceğiniz 60'tan fazla tamamen animasyonlu canavarla, karakterinizi istediğiniz gibi şekillendirebilir, çeşitli istatistikleri iyileştirebilir ve benzersiz yetenekler kazanabilirsiniz! Öldürdüğünüz her patron için, koşu başına 10'a kadar, üç kişilik bir havuzdan bir eser seçebilirsiniz. Bu eserler karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirmenize yardımcı olur, saldırılarına patlayıcı hasar verme, zamanı durdurma, vahşi bir kaplumbağa yardımcısı veya önünüzde biraz daha fazla hasar almanıza yardımcı olacak bir şifa perisi kazanma yeteneği verir. . Sonuçta, ölmek dünyanın sonu değil! Koşunuz sırasında öldürdüğünüz her canavar araştırmanızı ilerletir ve yeterli parayla onların güçlerinin bir kısmını bile elde edebilirsiniz!

My life as a arkeolog nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bir arkeolog olarak hayatımın indirilmesini bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Arkeolog olarak hayatıma çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu amaç için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. My Life as an Archaeologist klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Bir arkeolog olarak hayatım ücretsiz indir.

Bir arkeolog olarak hayatıma başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndirin. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: x86 uyumlu 2,33 GHz veya daha hızlı işlemci veya Intel Atom™ 1,6 GHz
 • Hatırlatma: 2 GB bellek
 • Grafik: 2006 veya daha yeni grafik kartı
 • Depo: 300 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: Herhangi

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin