My Child Lebensborn Indir

My Child Lebensborn Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Çocuğum Lebensborn 31 Mayıs 2021’de serbest bırakıldı.

Oyun hakkında

My Child: Lebensborn, gerçek olaylara dayanan hikaye odaklı bir ebeveynlik oyunudur. Karin veya Klaus’u evlat edinen ebeveynler olarak oynayın ve onlarla birlikte yaşadıkları mücadeleleri deneyimleyin. Oyuncunun kararı sadece çocuğun nasıl hissettiğini etkilemekle kalmaz, aynı zamanda kararlar yoluyla bir kişilik ve dünya görüşü geliştirir. Bir oyuncu olarak çocukları yetiştirirken para kazanmak, yemek pişirmek, el işleri yapmak ve onlarla oynamak için çalışmak zorundasınız. Bir erkek, Klaus veya bir kız çocuğu olan Karin’i evlat edinebilir ve çocukluklarının en zor zamanlarında onlara yardım edebilirsiniz. Ebeveynler olarak, onlara uygun rehberlik ve özen gösterin. Oyun, simüle edilmiş bakımın gerçekçi unsurlarıyla doludur. Çocuğunuza bakmak için zamanınızı ve kaynaklarınızı dengelemeniz gerekiyor – daha iyi yemek almak için çocuğunuzla daha fazla mı oynamalısınız yoksa fazla mesai mi yapmalısınız? Çocuklarınıza bakmak aynı zamanda yasal vasilerin en önemli görevlerinden biridir, yemek yemek, banyo yapmak, okul ve alışverişin yanı sıra çalışmak, hikayeler anlatmak, elbise dikmek ve hepsinden önemlisi onlara yardımcı olacak mektuplar yazmak zorundasınız. gerçek ve akrabaları. Zor soruların cevaplarını bulacaksınız; geçmişleri, nefretleri, zorbalıkları ve parmakla göstermeleri hakkında.

My Child Lebensborn nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. My Child Lebensborn indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to My Child Lebensborn” seçeneğine tıklayın (bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. My Child Lebensborn klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Mein Kind Lebensborn Ücretsiz indir

My Child Lebensborn Free Download’ı doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP
 • İşlemci: 1 GHz
 • Hafıza: 1MB RAM
 • Grafik: GeForce 7800, AMD HD 4600, Intel HD Graphics 3000 veya üstü
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Hiç

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin