Mutant Meltdown Indir (v1.0)


Mutant Meltdown Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Mutant Meltdown 9 Eylül 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Nükleer bir felaket öngörülemeyen sonuçlara yol açtı. Herkesin bildiği dünya yok oldu. Hızlı tempolu sıra tabanlı bir oyunda kıyamet sonrası bir grup hayatta kalana liderlik edin. Hayatta kalın, etkileşim kurun, yağmalayın, keşfedin, inşa edin, zanaat yapın, savunun ve saldırın! Mutant Meltdown, bir kıyametten sonra hayatta kalan bir grubunuz olduğu roguelike unsurlara sahip hızlı tempolu, sıra tabanlı bir oyundur. Nihai hedef, istikrarlı bir koloni ile gelişmek. Hayatta kalmak için malzeme aramalı ve her yere musallat olan ve dolaşan mutantlarla uğraşmalısınız. İnşa edin, kampınızı yükseltin ve vahşi mutantlar, mutant patronlar, silahlı mutantlar ve çok daha fazlasıyla ilgilenin!

● Çeşitli terk edilmiş yerleri keşfedin ve kaynaklar, silahlar, mühimmat, giysi, yiyecek, ilaç, çöp ve daha fazlası gibi malzemeleri yağmalayın.
● Hayatta kalanları tek tek yönetin ve onları en sevdikleri becerilere göre donatın
● Mutant tehdidine dayanacak şekilde kampınızı inşa edin ve yükseltin
● Hayatta kalanlarınıza farklı görevler atayın. Bazıları daha iyi yiyebilir. Diğerleri bir şeyler inşa etmede daha iyidir.
● Kıyamet sonrası senaryoyu keşfedin ve hayatta kalan diğer kişileri arayın
● Radyasyonun etkilerini azaltmak için koruyucu giysi kullanın. Bir karakter çok fazla radyasyona maruz kaldığında garip faydalar elde edilebilir.
● Onarım ve zanaat yapın, öğelerinize mod şemaları bulun
● Onları sürmek ve savunmak için araçları onarın ve yükseltin
● Birçok olası sonucu olan birçok olayla ilgilenmek

Mutant Meltdown nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Mutant Meltdown indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mutant Meltdown’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Mutant Meltdown klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Mutant Meltdown Ücretsiz İndir

Mutant Meltdown ücretsiz indirmesini doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Vista/7/8/10
 • İşlemci: 2 GHz (yalnızca 64 bit)
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: Minimum çözünürlük – 1366 × 768, en az 512 MB ayrılmış belleğe sahip grafik kartı
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: Hiç

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin