Mutagenic Indir (v0.1.0)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Mutajenik Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Mutajenik 9 Ağustos 2022’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Sayısız düşman yaratık tarafından işgal edilen acımasız bir dünyada doğmuş yalnız bir kahramansın. Mutajenik, her seçimin önemli olduğu hardcore bir roguelite aksiyon oyunudur. Ana Özellikler:

 • Eşsiz Oyun Tarzları Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla karakter ve yetenek ile herkes için bir oyun tarzı vardır.
 • İnşa Çeşitliliği Çeşitli öğeler, yetenekler ve mutasyonlar benzersiz etkileşimlere ve derleme özelleştirmesi için bolca kapsam sağlar.
 • Tekrar Oynanabilirlik Yeni bir mutant kahraman yarattığınız her seferde, ileriye giden yolunuz farklı olacaktır. Sizi bekleyen düşmanları öğrenin, uyarlayın ve alt edin. Büyük hazineler sadece en güçlü kahramanları bekler.
 • Güçlü Ganimet Sizi bir kahramandan bir tanrıya dönüştürebilecek beceriler ve öğeler üzerinde modlar bulun.

Mutajenik nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Mutagenic indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mutagenic’e Çıkart” ı tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Mutajenik klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Mutajen Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Mutajenik Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1/Windows 8
 • İşlemci: Çift çekirdekli 2.5GHz x86_64
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: OpenGL GLES 3 uyumlu
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin