MUSHROOMAN Indir


MUSHROOMAN Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. MANTAR 17 Aralık 2022'de vizyona girdi

Oyun hakkında

MUSHROOM, atmosferik bir birinci şahıs hayatta kalma korku oyunudur. Gece geç saatlerde sık ormanların arasından otobanda ilerliyordunuz, parlak yıldızlar yolunuzu aydınlatıyordu, ulu köknar ağaçları rüzgarda sallanıyordu ve her şey yolundaydı… Ama arabanızın benzini birden bitti ve bu karanlık ıssız yerde durmak zorunda kaldınız. . Bir benzin istasyonu bulmaya çalışın ama dikkatli olun çünkü burada yalnız değilsiniz. Bu ormanlarda korkunç bir şey (örneğin dev mantarlar) dolaşıyor. Bulabildiğiniz herhangi bir yararlı öğeyi kullanın. Hayatta kalmak için yeri keşfetmek zorundasın. Yaralarınızı iyileştirmek ve gücünüzü geri kazanmak için yiyecek ve su, haplar ve ilk yardım çantaları kullanın. Bir fener veya mum, bu karanlık ormanda kaybolmamanıza yardımcı olacak ve bir silah, saldırgan canavarlara karşı kendinizi savunmanıza veya en azından bu kadar çaresiz hissetmenize izin vermeyecektir. Türün en iyi geleneklerinde bu bir ormandır. Yoğun karanlık orman. Kaybolmamak ve bölge sakinlerini rahatsız etmemek için bölgeyi ezberlemeye ve haritayı takip etmeye çalışın. Yine de neden bahsediyorum, yine de seni fark edecekler. Oyun özellikleri:

 • Unity'de klasik indie korku atmosferi. Burada yapayalnızsınız, yardım gelmiyor, zayıf bir el feneri (aynı zamanda pilleri de sürekli bitiyor) tek arkadaşınız.
 • Buradan çıkmak istiyorsanız keşfetmeniz gereken atmosferik bir gece ormanı.
 • Silahları ve diğer yararlı öğeleri arayın. Bu, hayatta kalmanıza yardımcı olacaktır.
 • Grafik ayarları, yönetim ve ilerleme kaydetme ile ayrıntılı menü.
 • öldürücü mantarlar

MUSHROOMAN nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. MUSHROOMAN indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “MUSHROOMAN'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan Burada).
 4. MUSHROOMAN klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

MANTAR Ücretsiz İndirme

MUSHROOMAN'ı doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın Burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 64-bit veya üstü
 • İşlemci: Intel Core i5-2300 2,8 GHz / AMD FX-6300, 3,5 GHz
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 760, (2GB VRAM) | AMD Radeon HD 7870, (2GB VRAM)
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin