Murder By Numbers Indir (v1.0)

Murder By Numbers Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Numaralarla Cinayet 6 Mart 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

İpuçlarını bulmak için piksel bulmacalarını çözün. Tanıklarla röportaj yapmak için bu ipuçlarını kullanın. Gerçeğe giden yolda ilerleyin ve cinayetin gizemini rakamlarla ortaya çıkarın! Los Angeles, 1996. Onur Mizrahi, popüler bir televizyon dedektif programında yer alan oyunculardan sadece biriydi. Ancak patronu serbest bırakıldıktan birkaç dakika sonra öldüğünde, kendi polisiye gerilim filminde rol aldı. Gizemli bir olaydan sonra atılan keşif robotu SCOUT ile birlikte adını temize çıkarmaya koyulur ve yeni bir dedektif ikilisi doğar! Ünlü besteci Masakazu Sugimori’nin (Phoenix Wright: Ace Attorney, Ghost Trick ve Viewtiful Joe) enerjik bir film müziği ile televizyon stüdyolarında, göz kamaştırıcı ödül şovlarında, drag kulüplerinde ve daha fazlasında bir dizi cinayeti araştırın. Hatoful Boyfriend’in yaratıcısı, eşsiz Hato Moa’nın yarattığı vahşi bir dizi tuhaf ve harika karakterle röportaj yaparak karanlık bir komployu keşfedin. 90’ların modası! İyimser sıkışma! Sass 100’e kadar seçim yaptı! Şüpheli şakalar! Kraliçeleri sürükleyin! Tüm bunlar ve daha fazlası sizi bekliyor … Sayılarla Cinayet’te!

Murder By Numbers’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Numaraya Göre Cinayet indirme işlemi tamamlandığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Murder.by.Numbers.v1.0.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Alabilirsin Buraya).
 4. Murder By Numbers klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Murder by Numbers ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla Murder By Numbers’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üzeri (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i3 veya üzeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 660 (2048 MB) veya Radeon R9 285 (2048 MB) – Tümleşik GPU’lar çalışabilir ancak desteklenmez.
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.