Multiwinia Indir (GOG)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Multiwinia Ücretsiz İndir PC Oyunu. Multiwinia 19 Eylül 2008'de yayınlandı

Oyun hakkında

“Uzun zaman önce, bir bilgisayar bilimcisi olan Dr. Sepulveda, tamamen kendi icadı olan bir bilgisayar ağı içinde var olan güzel bir dijital dünya yarattı. Bu dünyaya Darwinia adı verildi ve Darwinciler adı verilen barışçıl, yasalara uyan bir dijital yaşam formu yaşadı. Bununla birlikte, yıllar geçtikçe Darwinciler giderek daha saldırgan ve özerk hale geldiler. Gruplara ayrıldılar ve Darwinia'nın sınırlı doğal kaynakları konusunda tartıştılar. Kabileler fraktal boşluklarda dolaşmaya başladı, birbirlerini yok etmeye kararlı, güç sarhoşu ve dünya hakimiyeti arayışlarında kararlı. Her yerde Multiwinians olarak tanındılar …”
Multiwinia'ya hoş geldiniz: Survival of the Flattest – nihai retro arcade çok oyunculu deneyimi! Şimdiye kadar göreceğiniz en güzel oyun ortamlarından birinde geçen altı muhteşem aksiyon dolu oyun modu arasından seçim yapın. Bir çöp adam savaş oyununda rakibinize meydan okuyun ve çoklu kazançlı ordunuz seçilen bir görevi rakibinizden daha hızlı ve daha iyi tamamlamak için mücadele ederken ortaya çıkan dijital savaşı izleyin. Hızlıdır, vahşidir ve yalnızca en inceleri hayatta kalacaktır.

Multiwinia nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Multiwinia'nın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Multiwinia'ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
  4. Multiwinia klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Multiwinia Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Multiwinia ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • Desteklenen işletim sistemi: Windows XP veya Vista
  • İşlemci: 2.0 GHz İşlemci
  • Hafıza: 512 MB RAM
  • Grafik: GeForce 6200 veya RADEON 9600 serisi
  • Hard disk: 64MB boş disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin