Mr. DRILLER DrillLand Indir


Mr. DRILLER DrillLand Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Bay DRILLER DrillLand 24 Haziran 2020’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Popüler aksiyon bulmaca oyunu “Mr. DRILLER DrillLand “batıdaki ilk çıkışını Steam’de yapıyor! Yerin 500 metre altındaki “DrillLand” adlı gizli bir eğlence parkına davetlisiniz! Her yaştan misafirin keyfini çıkarabileceği basit ama heyecan verici bir oyunla beş “cazibeyi” keşfedin ve fethedin!

 • Bay DRILLER geri dönüyor! – Steam için güncellenmiş grafiklere ve HD ara sahnelere sahip ilk Mr. DRILLER oyunu!
 • Zafere giden yolu kaz! – DrillLand’deki beş cazibe merkezinin her birinin kendine özgü oyun kuralları vardır. Her çekimde yolunuzu kazabilir ve son patronu yenebilir misiniz?!
 • Rekabetçi çok oyunculu modlar! – Yerel olarak 4 oyuncuya kadar oynayın – hedefe gidin veya “Herkes İçin Ücretsiz” veya “Çifte” olarak savaşın!
 • Daima Huzurla! – DrillLand’in keyfini yavaş bir hızda çıkarmak isteyen herkes için tamamen yeni “Gündelik” mod!

Mr. DRILLER DrillLand’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Mr. DRILLER DrillLand indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mr. DRILLER DrillLand’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Burada).
 4. Mr. DRILLER DrillLand klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Bay DRILLER DrillLand Ücretsiz İndir

Mr. DRILLER DrillLand Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-2100, AMD FX-4300
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce 600 serisi (512 MB), AMD Radeon HD 7000 (512 MB)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Ek Yorumlar: CPU AVX’i desteklemeli, GPU BC7 Doku Sıkıştırmayı desteklemelidir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin