Mortal Kombat XL Indir

Mortal Kombat XL Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Mortal Kombat XL 13 Nisan 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

Sıradaki kim? 1 numaralı dövüş serisinin yeni neslini deneyimleyin. Mortal Kombat X, benzeri görülmemiş bir sinematik sunumu yeni oyunla birleştiriyor. Oyuncular ilk kez her karakterin hem stratejiyi hem de dövüş stilini etkileyen birden fazla varyasyonundan seçim yapabilecek.

Mortal Kombat XL’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Mortal Kombat XL indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mortal Kombat XL.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Mortal Kombat XL klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Mortal Kombat XL ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Mortal Kombat XL Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 64 bit: Vista, Win 7, Win 8, Win 10
 • İşlemci: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3,4 GHz
 • Hafıza: 3 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 36 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.