Mortal Kombat 11 Indir (Incl. ALL DLC’s)

Mortal Kombat 11 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Mortal Kombat 11 23 Nisan 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Sıradaki sensin! Efsanevi serinin bir sonraki evriminde MK geri döndü ve her zamankinden daha iyi. Yepyeni özel karakter çeşitleri, dövüşçüleriniz üzerinde benzersiz bir kontrol sağlayarak onları kendinize ait hale getirir. Yeni grafik motoru, her kafatası titreyen, nefes kesici anı gösterir ve sizi kavgaya hissedebileceğiniz kadar yaklaştırır. Mortal Kombat’ın yeni ve geri dönen Klassic Fighters listesiyle en iyi sinematik hikaye modu, 25 yılı aşkın süredir var olan destansı destanı sürdürüyor.

Mortal Kombat 11’i İndirin ve Yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Mortal Kombat 11 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mortal.Kombat.11.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
  4. Mortal Kombat 11 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Mortal Kombat 11 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Mortal Kombat 11 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7 / Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-750, 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz veya AMD Ryzen ™ 3 1200, 3.1 GHz
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA® GeForce ™ GTX 670 veya NVIDIA® GeForce ™ GTX 1050 / AMD® Radeon ™ HD 7950 veya AMD® Radeon ™ R9 270
  • DirectX: Sürüm 11

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin