Mortal Dark Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Mortal Dark Free Download PC Oyunu. Mortal Dark 2 Eylül 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Mortal Dark, hayatta kalmak ve çarpık bir dünyadan kaçmak için savaşmanız ve bazı bulmacaları çözmeniz gereken bir birinci şahıs aksiyon-macera retro oyunudur. Hayatta kalmak kolay mı sanıyorsun?! Pek değil, özellikle etrafınız aç yaratıklarla çevriliyken ve cephane sınırlıysa. Yeni alanların kilidini açmak ve bulmacaları çözmenize yardımcı olacak ipuçlarını bulmak için dünyayı keşfedin, ancak dikkatli olun, karanlıkta birçok düşünce gizlenir. Dünyanın her yerinde yapbozlar bulabilirsiniz, basit olsalar bile takip ediliyorsanız çözülmesi zor olabilir.

Mortal Dark nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Mortal Dark indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mortal Dark’a Çıkart” ı tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Mortal Dark klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Mortal Dark’ı ücretsiz indirin

Doğrudan bağlantı ile Mortal Dark Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Windows7 64bit
  • İşlemci: Intel Core i5-4460 veya AMD FX-6300 veya daha iyisi
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Depolamak: 5 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin