Morphopolis Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Morphopolis Ücretsiz İndir PC Oyunu. Morphopolis, 14 Ağustos 2014'te gösterime girdi.

Oyun hakkında

Dönüşüm ve keşifle ilgili bir oyun olan Morphopolis'in büyüleyici, fantastik dünyasında kendinizi kaybedin. Morphopolis, yıllarca sizinle kalacak bir bulmaca macerasında sizi berrak bir böcek dünyasına götürür. Bir yaprak biti larvası rolünü üstleniyorsunuz ve böcek mikro kozmosunun derinliklerinde yumurtlama alanına giderken ona metamorfozun birçok aşamasında rehberlik ediyorsunuz. Oyun dünyasının derinliklerine inerken gizli sırları keşfedin. İllüstratörler Derneği Ödülü'nü kazanan Morphopolis, %100 elle çizilmiş sanat ve animasyon içeriyor. Film müziği, bulmaca çözmek ve Morphopolis'in organik dünyasının tadını çıkarmak için zaman harcayan oyuncunun ilgisini çekmek ve içine çekmek amacıyla ünlü İngiliz besteci Thom Robson tarafından bestelendi. Bu oyunun yapımı sırasında aldığımız tüm teşvikler için çok minnettarız ve Morphopolis'i geliştirirken bizim kadar keyif alacağınızı umuyoruz.

Morphopolis nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Morphopolis indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Morphopolis'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, onu da edinebilirsiniz) burada).
  4. Morphopolis klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Morphopolis ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Çekirdek 2 İkili
  • Hafıza: 2 GB bellek
  • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin