Monuments Flipper Indir


Anıtlar Pinball Ücretsiz İndir PC oyunu önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıda. Anıtlar Pinball 14 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Monuments Flipper, profesyonel bir anıt tamircisi rolünü oynadığınız bir oyundur. Dünyanın en büyük anıtlarından birini seçecek, onları eski ihtişamlarına kavuşturacak ve tarih ve mimari hakkında bilgi edineceksiniz. Siz organize edin, doldurun ve boyayın. Yıkılan duvarları yeniden inşa ediyorlar, eski freskleri yeniliyorlar. Anıtı ihtişamlı günlerine geri getirmek için ne gerekiyorsa yapın. Farklı aletler kullanma becerilerinizi geliştirin, farklı malzemeler kullanın ve yenilemeleri daha verimli ve keyifli hale getirin. Çalışırken ayrıntılara dikkat edin. Çalışmanızın doğru olduğundan emin olmak için planları gözden geçirin ve yenilemenin projeye uygun olduğundan emin olun. Son aşama iç tasarımdır. Ayrıca ünlü binayı işlevsel hale getirin. Bir sonraki meydan okuma için hazır mısınız? Bir sonraki büyük anıtlar şimdiden yardımınızı bekliyor.

Monuments Pinball nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Monuments Pinball'un indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Anıtuar Pinball'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Monuments Pinball klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Monument's langırt ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Monuments Pinball ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit / Windows 8 64 bit / Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3 3.0GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 15 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin