Monster Viator Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Monster Viator Free Download PC oyunu. Monster Viator 4 Şubat 2020’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Kim olduğunu hatırlayamayan Culter, canavarlarla gizemli bir şekilde iletişim kurabilir. Çok geçmeden canavarları arp ile kontrol eden çoban Aira ile karşılaşır ve anılarını ortaya çıkarmak için birlikte bir yolculuğa çıkar. Bin canavar, bir hakikat çeşmesi ve bir cadı ile efsanevi bir kahramanla bir peri masalı macerası açılıyor! Bir uçurtma sürün ve gökyüzünde veya bir sal üzerinde nehirde süzülün! Büyüleyici piksel sanatı, maceranıza hayat verir. Her biri kendi becerilerine ve kişiliklerine sahip 20’den fazla canavarla seyahat edin. Orada kalın ve sadece zorlu zindanları keşfetmek için değil, aynı zamanda bu fantastik RPG’nin sunduğu şeyleri keşfetmek için zaman ayırın!

Monster Viator’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Monster Viator indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Canavar Viator’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Monster Viator klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Monster Viator Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Monster Viator indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel® Core™ i3
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: 2 GB VRAM
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Bu uygulama, Xbox One denetleyicisi ile fare, klavye kontrolü ve kısmi denetleyici desteği sunar. Dokunmatik ekran desteklenmiyor.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin