Monster Jam Steel Titans Indir (v1.4.0 & DLC)

Monster Jam Steel Titans Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Monster Jam Steel Titans 25 Haziran 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Gerçek kamyonlar. Gerçek eylem. Monster Jam! Monster Jam Steel Titans, herkesin keyif alabileceği eksiksiz Monster Jam deneyimini sunuyor! Tüm kamyonlar, dublörler, stadyumlar, yarışlar ve hava tek oyunda! Stadyum ve açık hava yarışları, çeşitli dublör zorlukları ve yıkım modları dahil olmak üzere farklı oyun modlarında oynayın!

Monster Jam Steel Titans’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Monster Jam Steel Titans indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Monster.Jam.Steel.Titans.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, 7-Zip gerektirir ve Buraya).
 4. Monster Jam Steel Titans klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Monster Jam Steel Titans ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Monster Jam Steel Titans indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft Windows 7/8/10 64 bit
 • İşlemci: 2,5 GHz AMD / Intel Çift Çekirdekli
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Intel HD 530 veya Geforce GTX 460 veya Radeon HD 6670, 2 GB VRAM veya eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 13 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.