Monster Girls and the Mysterious Adventure 2 Indir (v0.1.06041)


Canavar Kızlar ve Gizemli Macera 2 Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Monster Girls ve Gizemli Macera 2, 8 Nisan 2022’de piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Bu oyun, sıra tabanlı bir roguelike rol yapma oyunudur. Bir oyuncu ızgara tabanlı bir harita üzerinde hareket ettiğinde bir rakip hareket eder. Hareket et, saldır, eşyaları kullan… her iki taraf da dönüş yaparken en iyi seçimleri yap ve zindanlarda hızla koş! Eşsiz canavarlarla arkadaş olmanızı ve çeşitli eşyalar toplamanızı sağlayan bir arkadaşlık sistemi ile eğlenin! Bu dünyaya yeni gelenlere yardımcı olmak için bir hikaye ve eğitim dahildir! Gizemli bir maceraya atılın!

Monster Girls ve Mysterious Adventure 2 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Monster Girls and the Mysterious Adventure 2 indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Monster Girls and the Mysterious Adventure 2” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. “Monster Girls and the Mysterious Adventure 2” klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Canavar kızlar ve gizemli macera 2 ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Monster Girls ve Mysterious Adventure 2 ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10/11 (64 bit)
 • İşlemci: Core i5 2,7 GHz (4 çekirdek) veya üzeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1050 veya üstü
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin