Monochrome Order Indir


Tek Renkli Doğrudan Bağlantıda Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Sipariş Edin Monochrome Order 10 Eylül 2019'da yayınlandı

Oyun hakkında

Dünya sonsuza dek seçimler yapmalı. Hakemlerin misyonu, kendi adaletlerinin peşine düşmek ve dünyayı daha iyi bir yere götürmek için “yargı” olarak bilinen kadim büyüyü kullanmaktır. Yeni atanan bir hakem, çeşitli kararlar vermesi gereken ıssız bir ülkeye atanır. Ancak, herkes onun adalet fikrine katılmayacaktır. İki aşırı seçenekle karşılaştığında hangisini seçecek? Yargılarınız, karakterinizin hikayesini ve rolünü iyi ve kötü yönlerden büyük ölçüde etkileyecektir. Birden fazla son olduğundan, dünyayı doğru yönde yönlendirmek için farklı rotalar keşfedin! Farklı oluşumları denemek ve her karakterin benzersiz becerilerini kullanarak zorlukları tamamlamak için yargılarınızdan 18 müttefik edinin!

Tek Renkli Siparişi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Tek Renkli Sipariş indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Monochrome.Order.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Monochrome Order klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Tek renkli sipariş ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Siyah Beyaz Sipariş Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 ve üzeri
 • İşlemci: Intel® Core ™ i3
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 2 GB VRAM
 • Depo: 300 MB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Bu uygulama, Xbox One denetleyicisiyle fare, klavye denetimi ve kısmi denetleyici desteği sunar. Dokunmatik ekran desteklenmiyor.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin