Mist Survival Indir (v0.4.0.7)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Crap Survival Free Download PC oyunu. Mist Survival, 15 Ağustos 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Virüs salgınına karşı bağışık olan oyuncular, yiyecek istifleyerek, barınak bularak ve kendilerini vahşi yaşamdan, haydutlardan ve enfekte olanlardan koruyarak durumdan kurtulmak zorunda kalacaklar. Oyuncular ayrıca diğer hayatta kalanlara yardım edebilir ve hayatta kalanların kampınıza katılmasını sağlayabilir. Oyuncular, her an ortaya çıkabilecek yoğun sis yaşayacaklar. Yoğun sisli ortama, enfekte olanın av bulmak için geldiği zaman gibi bazı olaylar eşlik eder. Enfekte olmuş ve mutasyona uğramış kişiler gece dışarıda veya güneş ışığında çıkabilir, bu da sis kapalıyken oyuncuları avlayabilecekleri anlamına gelir.

Mist Survival’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Mist Survival indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mist.Survival.v0.4.0.7.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. “Mist Survival” klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Mist Survival ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Mist Survival Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/10
 • İşlemci: Intel Core i5
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 560 veya daha iyisi
 • Depo: 11 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.