Miss Kobayashi’s Dragon Maid Burst Forth!! Choro-gon☆Breath DIRECTOR’S CUT Indir (v1.1.0)


Bayan Kobayashi'nin Ejderha Hizmetçisi patladı!! Choro-gon☆Breath DIRECTOR'S CUT Önceden Yüklenmiş Doğrudan Bağlantıda Ücretsiz PC Oyunu İndirin. Bayan Kobayashi'nin Ejderha Hizmetçisi patladı!! Choro-gon☆Breath DIRECTOR'S CUT, 26 Ekim 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Bayan Kobayashi bir mesaj alır: “Sana bir şey göstermek istiyorum”. Tohru, Kanna, Elma ve Lucoa ile Takiya'nın evine gider ve lanetli bir bilgisayarın içinde mahsur kalır… Kaçmak için birlikte çalışmaları ve içindeki her oyunu yenmeleri gerektiğini anlarlar! Savaşta Tohru, Kanna ve Elma arasında geçiş yap! Oyun içinde ejderhalar arasındaki şakalaşmanın ve Bayan Kobayashi'nin sıcak(?) desteğinin keyfini çıkarın… Zamanla şarj olan “D (Dragon) Gauge”u şarj ederek Choro-Gon☆nefes saldırınızı serbest bırakabilirsiniz. Bu tatmin edici yumrukla düşman sürülerini havaya gönderin! Belirli koşullar altında saldırıya uğradığında, “Öfkeli Kıvılcım” etkinleşir ve güçlü bir güçlendirme ile daha açıklayıcı bir forma yol açar! En yüksek puan için dünya çapındaki oyuncular arasında çevrimiçi rekabet etmek için yerleşik puan sıralaması! Tohru ve arkadaşları için “Memoria Pieces” toplamak ve yeni çizimlerin ve sesli dramaların kilidini açmak için çokça oynayın! Orijinal yazar coolkyousinnjya'nın yanı sıra diğer popüler çizerlerden 30'dan fazla popüler geçmiş ve yeni illüstrasyon!

Miss Kobayashi's Dragon Maid Burst Forth nasıl indirilir ve kurulur!! Choro-gon☆Breath YÖNETMENİN KESİMİ

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bir keresinde Bayan Kobayashi'nin ejderha kızı patladı!! Choro-gon☆Breath DİRECTOR'S CUT'un indirilmesi tamamlandı, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Miss Kobayashi's Dragon Maid Burst Forth'a Çıkarın!! Choro-gon☆Breath DİRECTOR'S CUT” (Bunun için satın alabileceğiniz 7-Zip'e ihtiyacınız olacak. burada).
 4. Bayan Kobayashi'nin Dragon Maid Burst Forth'una çift tıklayın!! Choro-gon☆DIRECTOR'S CUT klasörüne nefes verin ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Bayan Kobayashi'nin Ejderha Hizmetçisi patladı!! Choro-gon☆Breath DİRECTOR'S CUT Ücretsiz İndirme

Bayan Kobayashi'nin Dragon Maid Burst Forth'unu başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın! Choro-gon☆Breath DIRECTOR'S CUT Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-1035G4
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GT1030
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin