Mini Battle Ground Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Mini Savaş Alanı Ücretsiz İndir PC Oyunu. Mini Savaş Alanı 10 Şubat 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Mini Battle Ground'a hoş geldiniz, burada bir cephe askeri olarak hareket edebilir, farklı türde düşmanlarla savaşabilir, kaynak toplayabilir, kendiniz için gelişmiş silahlar kazanabilir ve daha dost birimler kullanabilirsiniz! Ve düşman komutanını yok etmeyi ve bizimkini korumayı unutmayın. Ana Özellikler:

 • Akıllı düşman AI, üssünüze farklı şekillerde saldırır.
 • 6 tür ateşli silah ve 4 tür düşman.
 • Düşman üssünü yok etmek için askerleri kullanın.

Mini Savaş Alanı nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Mini Battle Ground indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mini Battle Ground'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, onu da satın alabilirsiniz. burada).
 4. Mini Battle Ground klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Mini savaş alanı ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Mini Battle Ground ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1+
 • İşlemci: Intel Core i5 veya üstü
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: Nvidia GTX 1050 veya üstü
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin