Minecraft Dungeons Indir (v1.4.3.0)


Minecraft Dungeons Free Download PC Game Direct Link'te Önceden Yüklenmiştir. Minecraft Dungeons 26 Mayıs 2020'de yayınlandı

Oyun hakkında

Minecraft Dungeons, Mojang tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Dungeons, popüler bir sanal alan oyununun bir yan ürünüdür ve Minecraft oyununa yepyeni bir yaklaşım sunar. Minecraft evreninde geçen klasik zindan tarayıcılarından esinlenen yepyeni bir aksiyon macera oyununda savaşın! Dört arkadaşınızla oynayın veya zindanlara tek başınıza cesaret edin. Kötü cevher illager'ı yenmek için yeni ve kötü çetelerle aksiyon dolu, çeşitli seviyelerde savaşın!

Minecraft Dungeons'ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Minecraft Dungeons indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Minecraft.Dungeons.v1.4.3.0.zip'e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Minecraft Dungeons klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Not: minecraft_server.exe dosyasını çalıştırın ve oyunun başlamasını bekleyin

Minecraft Dungeons ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Minecraft Dungeons Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10, 8 veya 7 (en son güncellemelerle 64 bit; bazı işlevler Windows 7 ve 8 altında desteklenmez)
 • İşlemci: Core i5 2.8 GHz veya eşdeğeri
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870 veya eşdeğer bir DX11 GPU.
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin