Mindfulness Simulator – ASMR Meditation Game Indir


Farkındalık Simülatörü – ASMR Meditasyon Oyunu Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Farkındalık Simülatörü – ASMR Meditasyon Oyunu 21 Haziran 2022’de çıktı

Oyun hakkında

Farkındalık Simülatörü – Sakinleşmek, ilham vermek ve zihninizi sürüklemek için ASMR meditasyon oyunu deneyimleri. Ormanda kendi egonuz veya bir taş gibi özgürce dolaşın. Prosedürel olarak oluşturulmuş ortamı keşfedin ve Alan Watts’ın farkındalık, meditasyon, barış ve sevgi hakkındaki öğretilerini dinleyin. Değişen havalarda ve günün saatinde üzerinde yuvarlanırken ASMR çimi ile oynayın. Sadece dikkatli ol. Sadece çift sesli ritimler kullanılarak rahatlamak için oluşturulmuş orijinal bir film müziği eşliğinde, yoğun atmosferlere sahip büyüleyici bir doğal ortamda rahatlayın. İlham vermek ve rahatlamak için tasarlanan oyun, bireyleri bilinçlerini ve daha derin içsel durumlarını keşfetmeye teşvik etmek için araştırma destekli psychedelic etkileri görsel olarak somutlaştırıyor. Özellikle artan stres, kaygı ve diğer zihinsel sağlık sorunlarından muzdarip olanlar için. Ücretsiz bir seanstan sonra, ortam ve ruh halinin özellikleri değişmiş olacaktır. Dünyaya girdikten sonra, size dünyanın herhangi bir yerinde günün saati ve hava durumu sunulur. Ayrıca, yürüyebileceğiniz, keşfedebileceğiniz ve tamamen kaybolabileceğiniz, prosedürel olarak oluşturulmuş bir ormanda bir yerdesiniz.

Mindfulness Simülatörü Nasıl İndirilir ve Kurulur – ASMR Meditasyon Oyunu

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Mindfulness Simulator – ASMR Meditation Game indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Mindfulness Simulator – ASMR Meditation Game” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Mindfulness Simulator – ASMR Meditation Game klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Farkındalık Simülatörü – ASMR Meditasyon Oyunu Bedava İndir

Mindfulness Simülatörü – ASMR Meditasyon Oyunu Ücretsiz İndirme’yi doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Win10 64bit
 • İşlemci: i3-4130 @ 3.3GHz / AMD FX-8350
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GTX1050ti / R9 280
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin