Miko Adventures Puffball Indir (v1.0.3)


Miko Adventures Puffball Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Miko Adventures Puffball 15 Eylül 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Miko’nun destansı, eğlenceli, sevimli ve zorlu bir yolculuğuna hazır olun. Miko Adventures Puffball, benzersiz bulmacaları zorlu platformlar ve birçok tehlikeyle birleştiren destansı bir maceranın hikayesini anlatıyor. Puffball dünyasında, ormanda dolaşırken kaybolan bir rakun olan Miko olarak oynadığınız Miko, bir portal keşfeder ve ona dokunduğunda kendini tehlikelerle dolu bir dünyanın içinde bulur. Miko başka bir boyuta taşınıyor ve amacınız onun eve dönüş yolunu bulmasına yardım etmek ama bu kolay bir yolculuk olmayacak, sizi bekleyen zorluklara hazır mısınız? Her biri kendi stili ve zorlukları olan 14’ün üzerinde devasa benzersiz seviyeden oluşur, her seviye keşfedilecek yeni bir dünya gibi hissettirir, her birinin birbirine bağlı farklı bölümleri vardır. Farklı türde madalyalar kazanmak veya yeni seviyelerin kilidini açmak için çok sayıda elmas toplayın. Seviyede ilerlemek ve yeni bölümlere geçmek için. Her köşede birçok sır saklıdır.

Miko Adventures Puffball nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Miko Adventures Puffball indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Miko Adventures Puffball’a Çıkart” ı tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Miko Adventures Puffball klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Miko Adventures Puffball Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Miko Adventures Puffball ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E5200
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: NVIDIA GeForce 8800 GTX
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: 1080p, 16:9 önerilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin