Mighty No. 9 Indir (Incl. ALL DLC’s)

Yüce Hayır. 9 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Yüce Hayır. 9, 21 Haziran 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Yüce Hayır. 9, bildiğiniz ve sevdiğiniz 8 ve 16 bitlik klasiklerin en iyi unsurlarını alıp bunları modern teknoloji, yeni mekanikler ve fan girdileriyle yeni bir şeye dönüştüren ve harika şeylere dönüştürülen bir Japon 2D yandan kaydırmalı aksiyon oyunudur! Beck olarak oynuyorsunuz, bir dizi güçlü robotta 9. ve dünyadaki mekanize yaratıkları çileden çıkaran gizemli bir bilgisayar virüsü tarafından enfekte olmayan tek kişi. Mighty Number robotlarınızı yenmek ve gezegeni tehdit eden son kötülükle yüzleşmek için düşmanlarınızdan çalınan silahlar ve becerilerle on iki seviyede koşun, zıplayın, patlatın ve dönüştürün! Mighty No.’nun geliştirilmesinin her yönü. 9 – sanat, seviye tasarımı, müzik, programlama, vb. – proje yöneticisi Keiji Inafune’a kadar olan ve kendisi de dahil olmak üzere bu türde kapsamlı deneyime sahip deneyimli Japon oyun geliştiricileri tarafından üzerinde çalışılmıştır!

Mighty No. 5’i İndirin ve Yükleyin 9

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Bir zamanlar Mighty Hayır. 9 indirildiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mighty.No.9.Incl.ALL.DLCs.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
  4. Mighty No.’nun içine çift tıklayın. 9 ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Yüce Hayır. 9 ücretsiz indirme

Mighty No.’yu indirmek için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. 9 Doğrudan bir bağlantıyla başlamak için ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit veya daha yenisi
  • İşlemci: 2.8 GHz’de Intel Core 2 Quad veya AMD Phenom X4
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: Radeon HD 7770 veya Nvidia GeForce GTX 550 Ti
  • Kamp: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin