Mighty Goose Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Mighty Goose Free Download PC oyunu. Mighty Goose, 5 Haziran 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Galaksiyi dolaş, kötülüğü kovala. Bu Mighty Goose’un hayatı. Galaksideki en ünlü ödül avcılarından biri! Mighty Goose, özünde becerilerinizi, zamanlamanızı ve reflekslerinizi test edecek sıkı, yandan kaydırmalı bir koşu ve silahlı nişancı oyunudur. Bu sağlam arcade üssü üzerine inşa edilen oyun, tonlarca çılgın silah, savaş makinesi, yükseltme ve sır ekler. Mighty Goose rolünü üstlenin ve savaşı Void Kralı’na götürün. Galaksiyi fetheden bu hükümdar, devasa bir köleler ve mekanize canavarlar ordusuna komuta ediyor. Bu kötü adamlarla uğraşmak, uzak dünyalara seyahat etmek ve olası tüm tehlikelerle yüzleşmek demektir. Ama merak etmeyin, efsanevi Mighty Goose için sorun yok!

 • Sıkı kontrollerle hızlı tempolu koş ve silahla deneyimi.
 • Becerilerinizi, zamanlamanızı ve kaçınmanızı test edecek tam ekran patronlara karşı savaşın
 • Yükseltme çipleri, ikincil silahlar ve yardımcı karakterlerin bir kombinasyonu ile oyun stilinizi özelleştirin.
 • Büyük düşman gruplarını yok etmek için yıkıcı savaş makinelerini kontrol edin.
 • Güzel tasarlanmış, canlı piksel sanat dünyaları, araçlar ve karakterler.
 • Canlı synth rock ve funky caz füzyon melodileri ile harika bir film müziği. Dominic Ninmark (Moonrider, Blazing Chrome, Gravity Circuit) tarafından bestelenmiştir.

Mighty Goose’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Mighty Goose indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mighty Goose’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Mighty Goose klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Mighty Goose Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Mighty Goose indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli işlemci
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: En son sürücülere sahip bir nVidia veya AMD grafik kartı, en az 512 MB ayrılmış video belleği
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin