Midnight School Walk Indir


Midnight School Walk Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Midnight School Walk, 11 Ağustos 2022'de yayınlandı.

Oyun hakkında

“Son zamanlarda garip rüyalar görüyorum…acı çeken bir kız hakkında rüyalar…” Lise üçüncü sınıf yazında, üyesi olduğu film kulübü bir hayatta kalma kriziyle karşı karşıya! Kültür festivali tarafından bir film yapın, seyirciyi etkilemezseniz, film kulübü onu hurdaya çıkarmak zorunda kalacak. Aklınıza bir film fikri gelmiyorsa, sinema kulübünün aynı adı taşıyan tek yakın arkadaşı, lise arazisindeki eski okul binasında bir korku filmi çekmenizi önerir. Filmin kadrosu ne bir kız! Asma köprü efektine gidin ve tuhaf bir fenomen gibi görünen bir şey yaratın ve kızlar kendilerini eski bir okul binasında cüretkar bir durumda yalnız bulmaktan heyecan duyarlar…! Öneriyi memnuniyetle kabul etti ve geceleri bir kızla yalnız başına eski okul binasına gidip orayı görebilir. – Ama eski okulda onları bekleyen şey beklenmedik bir şeydi. Kesişen Kızın Sorunları ve Gizemleri. – Film kulübünü ayakta tutabilecek mi?

Midnight School Walk nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Midnight School Walk indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Midnight School Walk”a tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Midnight School Walk klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Gece yarısı okul yürüyüşü ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Midnight School Walk Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit 21H2 veya üstü) / Windows 11
 • İşlemci: 4. nesil Intel Core CPU veya üstü
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 1920 x 1080 piksel veya daha fazla
 • DirectX: 12. Sayı
 • Depolamak: 1000 MB kullanılabilir disk alanı
 • Ek Yorumlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin