Midnight Saga: The Monster Indir


Midnight Saga: The Monster Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Midnight Saga: The Monster 6 Ekim 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Başka bir boyutta mahsur kalan siz ve arkadaşlarınız, hayatta kalmak ve gölgelerde gizlenen canavarları yenmek için savaşmalısınız. Sessiz Cadılar Bayramı geceniz bu dünyanın dışında bir maceraya dönüşürken bir silah aldığınızdan emin olun! The Midnight Saga: The Monster, CC Hill'in yazdığı, hikayeyi kararlarınızın belirlediği, merak uyandıran, etkileşimli, 355.000 kelimelik fantastik bir korku romanıdır. Oyun, hikayedeki önemli anları, fantastik yaratıkları ve yolculuğunuzda karşılaşacağınız çeşitli canavarları betimleyen çizimlerle metin tabanlıdır. Cadılar Bayramı, şeker mi şaka mı, ürkütücü dekor ve yiyebileceğiniz tüm şekerlemeler. Yeğeninize bakıcılık yapmak için eve gitmeden önceki gece için planınız budur, ancak işler her zaman planladığınız gibi gitmez. Kendi zaman çizelgenizden atılmış, eve dönmeden önce canavarlarla savaşmalısınız. Hazır oradayken silah toplayın veya yapın, en sevdiğiniz şekeri yiyin ve ürkütücü bir çocuk hikayesinin ardındaki gerçek hikayeyi keşfedin. Doğum lekenizin anlamını keşfedin ve en önemlisi kaderinizi keşfedin.

 • Cis, Trans veya Non-Binary olarak oynayın; eşcinsel, düz, bi, eşek, aromantik veya poli.
 • Karakterinizi tamamen özelleştirin. (İsteğe bağlı sıcak sahneler için belirli vücut kısımlarını bile adlandırabilirsiniz)
 • Yeğeniniz ve yeğeniniz ile aile zamanının ve bağ kurmanın tadını çıkarın: oyun boyunca size nasıl hitap edeceklerini seçebilirsiniz.
 • Arkadaş edin, aşık olun ya da canlarını kurtarmak için kaçmalarını izleyin.
 • Korkunç canavarlarla savaşın, devriye gezin, yeni bir boyut keşfedin, öğeler toplayın ve harika yaratıklarla tanışın.
 • Canavarları yok et! Ya da onu ölüme terk et.
 • Tek seferde ölmeyerek gizli bir sahnenin kilidini açın.
 • Yaptığınız eylemlere ve kurduğunuz ilişkilere bağlı olarak büyük ölçüde değişen üç sondan birini seçin.

Midnight Saga: The Monster'ı indirip yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Midnight Saga: The Monster indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Midnight Saga: The Monster'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Midnight Saga: The Monster klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Midnight Saga: Canavar Ücretsiz İndir

Midnight Saga'yı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Canavar Ücretsiz İndirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 7

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin