Midnight is Lost Indir


Midnight is Lost Free Download PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Midnight is Lost, 17 Mart 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Midnight, yanlışlıkla gizemli bir adaya düşen bir cadının, daha doğrusu bir kedinin hayvan yardımcısıdır. Şimdi garip bir dünyada kayboldu ve eve geri dönmek için yardımınıza ihtiyacı var. Macera başlamadan önce bilmen gereken bir şey daha var… Midnight akıllı bir adam, her zaman dikkatli ve her adımını planlıyor. Midnight is Lost bir Sokoban oyunudur, ancak bir bükülme ile… Bulmacalar, basit zorlukları karmaşık olanlara dönüştürerek geriye doğru çözülmelidir. İle birlikte:

 • 30 el yapımı seviye
 • Özel ve büyüleyici bir film müziği
 • Gizli mini oyunlar bulun

Midnight is Lost’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Midnight is Lost indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Midnight is Lost” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Midnight is Lost klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Gece yarısı kayıp ücretsiz indir.

Midnight is Lost’u doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: Intel Core i5 veya AMD eşdeğeri
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: NVIDIA GTX 660 veya AMD Radeon HD 7950
 • Depolamak: 700 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: Hiç

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin