Midnight Club 2 Indir


Midnight Club 2 Direct Link'te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Midnight Club 2, 1 Temmuz 2003'te yayınlandı.

Oyun hakkında

Dünyanın en kötü şöhretli yasadışı sokak yarışı sendikasının üyeleri her gece Los Angeles, Paris ve Tokyo sokaklarında buluşur. Kendinizi bu gizli topluma girmeye hevesli deneyimsiz bir meydan okuyucunun konumunda bulun ve hepsini birer birer alt edin. Uluslararası şampiyon olma yolunda mağlup rakiplerin aşılan sürüşlerini kazandıkça yaralanmaya hakaret ekleyin. Kuralların olmadığını unutmayın. Bu kontrol noktalarına ulaşmak ve rakibinizin şansı olmadan bitiş çizgisine ulaşmak için gereken tüm rotaları, kısayolları ve sürüş yöntemlerini kullanın. Polisler orada olduğunuzu biliyor – yakalanmayın.

Midnight Club 2'yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Midnight Club 2 indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Midnight.Club.2.zip'e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Midnight Club 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Not: Bu oyun Windows 7 veya Vista'yı desteklemez.

Midnight Club 2 ücretsiz indirme

Midnight Club 2'yi doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® 2000 / XP (Windows Vista ile uyumlu değildir)
 • İşlemci:800 MHz Intel Pentium III veya 800 MHz AMD Athlon veya 1.2 GHz Intel Celeron veya 1.2 GHz AMD Duron işlemci
 • Hafıza: 128 MB RAM
 • Grafik: DirectX 9.0 uyumlu sürücülere sahip 32 MB grafik kartı (“GeForce2” / “Radeon 8500” veya daha iyisi)
 • DirectX sürümü: DirectX 9.0
 • Hard disk: 1,4 GB sabit disk alanı
 • Ses kartı
 • Giriş: klavye ve fare

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin