Middle-earth: Shadow Of War Indir


Middle-earth: Shadow of War Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Middle-earth: Shadow Of War, 9 Ekim 2017'de yayınlandı

Oyun hakkında

Ordunuzu oluşturmak, kaleleri fethetmek ve Mordor'a içeriden hükmetmek için düşman hatlarının arkasına gidin. Orta Dünya'nın bu destansı yeni masalında ödüllü Nemesis Sisteminin her düşman ve takipçiyle nasıl benzersiz kişisel hikayeler yarattığına ve Karanlık Lord Sauron'un ve onun yüz yazılarının tüm gücüyle yüzleştiğine tanık olun. Middle-earth ™: Shadow of War ™ ‘da hiçbir şey unutulmadı.

Middle-earth: Shadow of War'ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Middle-earth: Shadow of War indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Middle-earth: Shadow of War.zip'e Çıkar” seçeneğini tıklayın (bu, 7-Zip gerektirir ve Buraya).
 4. Middle-earth: Shadow of War klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Middle-earth: Shadow of War ücretsiz indirme

Middle-earth: Shadow of War'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Platform güncellemeli Windows 7 SP1
 • İşlemci: AMD FX-4350, 4,2 GHz / Intel Core i5-2300, 2,80 GHz
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: AMD HD 7870, 2 GB / NVIDIA GTX 660, 2 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 70 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: X64 gerekli

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin