Metro: Last Light Redux Indir


Metro: Last Light Redux Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Metro: Last Light Redux 25 Ağustos 2014'te yayınlandı

Oyun hakkında

Metro: Last Light Redux, Next Gen için 4A motorunun en son ve en iyi sürümüyle gelen, eleştirmenlerce beğenilen “Metro: Last Light” ın kesin sürümüdür. Yeni gelen yeniden yaratıldı. Şimdiye kadarki en iyi hikaye tetikçilerinden birini deneyimleme şansına sahip olursunuz; Sürükleyici hayatta kalma korku, keşif ve taktik savaş ile gizliliği birleştiren destansı bir macera. Bu son sürüm ayrıca daha önce yayınlanan tüm DLC'yi içerir ve devasa solo kampanyaya 10 saatlik bonus tek oyunculu içerik ekler. Orijinal oyunun hayranları, yeni el ele dövüş animasyonları, saatinizi ve cephane malzemelerinizi anında kontrol etme yeteneği ve tüm vücut oyuncuları için yeni animasyonlar dahil olmak üzere oyundaki yeni özellikleri ve iyileştirmeleri fark edecekler.

Metro: Last Light Redux'u İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Metro: Last Light Redux indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Metro Last Light Redux.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip'e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Metro: Last Light Redux klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Metro: Last Light Redux ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Metro: Last Light Redux Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista, 7 veya 8 (yalnızca 64 bit)
 • İşlemci: Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU veya daha iyisi)
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: DirectX 10, Shader Model 4 uyumlu grafik kartları (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250 vb.)
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depo: 10 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Yalnızca 64 bit

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin