Meteorfall: Krumit’s Tale Indir (v2021.04.30)


Meteorfall: Krumit's Tale Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Meteorfall: Krumit's Tale 22 Temmuz 2020'de yayınlandı

Oyun hakkında

Parlak yeşil dünyamızı Überlich'in terli ellerinden korumak için sarhoş ayı ayıları ve nükleer takıntılı kar kurtlarıyla savaşın! Krumit's Tale, Meteorfall: Journeys ile aynı temel deste kurma mekaniğini ve aynı aşırı iyimser kahraman kadrosunu içeriyor, ancak “kaydırma” mekaniğini dinamik, ızgara tabanlı bir sisteme genişletiyor. Bu, daha fazla derinlik ve uzun ömür anlamına gelir – kahramanlarımız, zafer kazanmak istiyorlarsa deste oluşturma stratejilerini tamamlamak için avantajlar seçmeli ve tahtayı dikkatli bir şekilde yönetmelidir.

Meteorfall: Krumit's Tale'i indirip yükleyin

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Meteorfall: Krumit's Tale indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Meteorfall: Krumit's Tale'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan edinebilirsiniz) burada).
  4. Meteorfall: Krumit's Tale klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Meteorfall: Krumit'in Hikayesi Ücretsiz İndir

Meteorfall: Krumit's Tale'i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Windows 7
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin