Metel – Horror Escape Indir (v0.279)

Metel – Horror Escape Free Download PC oyunu önceden yüklenmiş olarak doğrudan bağlantıda. Metel – Horror Escape 31 Ağustos 2020’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Metel – Horror Escape, macera korku türünde birinci şahıs bir 3D oyunudur. Yeni kan için susayan ve acı çeken deli bir adamın evine hoş geldiniz! Sen onun eline düşen kurbansın. Bir çıkış yolu bulmaya çalışırken dikkatli olun. Bir deli kaçmaya çalıştığınızı fark etmemeli. Bir kurban olarak oynuyorsunuz, bir deli tarafından yakalandınız ve ormanda terk edilmiş eski bir evde metal bir kafese kondunuz. Asıl işiniz bu evden çıkmak ve bu kabustan mümkün olduğunca kaçmak. Kaçmaya çalıştığınızda dikkatli olmalısınız, deli adam sizi duyabilir ve her şeyin yolunda olup olmadığını kontrol etmek için size gelebilir. O gelmeden önce, kaçışın tüm kanıtlarını saklamalı ve kafese geri dönmelisiniz ki deli sizi kötü bulamasın. Bir deli geldiğinde önce orada olup olmadığınızı kontrol eder, sonra kaçmaya çalıştığınızdan şüphelenir ve hiçbir kaçış izi bulamaz, sonra deli ayrılır ve sizi yalnız bırakır, ama en azından bir delili varsa not eder. Örneğin açık bir kutu veya unutulmuş bir açık kapı gönderdiğiniz için metal kafesinize elektrik uygulayarak sizi cezalandıracaktır. Üç kaçış denemeniz var ve deliyle bire bir gitmeye çalışmıyorsunuz, şansınız yok. Oyunun dört seviyesi olacak ve her seviyede farklı kurbanlar için oynayacak, kurbanların tarihini ve her şeyin nasıl başladığını öğreneceksiniz.

Metel – Horror Escape’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Metel – Horror Escape indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Metel’e Çıkart – Horror Escape” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Metel – Horror Escape klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Metel – Korkudan Kaçış Ücretsiz indir

Metel – Horror Escape Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, 8, 10
 • İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 2 GHz veya AMD Çift Çekirdekli 2 GHz
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 400 serisi veya AMD Radeon HD 6000 serisi, 1 GB grafik kartı (minimum gölgelendirici modeli 2.0)
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 500 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: En son sürücülere sahip DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin