Mercury Fallen Indir (v33.1)


Mercury Fallen Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Mercury Fallen, 16 Ekim 2017’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Uzak bir gezegene gönderildikten sonra, bir grup kolonist uyanır ve durağanlık bölmelerinin arızalı olduğunu fark eder ve aşırı uyurlar. Bir zamanlar yeni tesis bakıma muhtaç hale geldi. Mercury Fallen, keşif, genişleme ve hikaye ilerlemesine odaklanan rahat bir bilim kurgu koloni yönetimi deneyimidir. Mercury Fallen, koloni yönetimine kendi hızınızda oynayabileceğiniz daha rahat bir yaklaşım sunuyor. Hikaye ve görev içeriği, oyunculara kısa ve uzun vadeli hedefler sağlarken, prosedürel olarak oluşturulmuş ortamlar ek tekrar oynanabilirlik sağlar.

Mercury Fallen nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Mercury Fallen indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Mercury Fallen” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Mercury Fallen klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Merkür düştü ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantıyla Mercury Fallen ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: 2.4GHz çift çekirdekli
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX 11 Uyumlu Kart (Shader Model 3)
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı
 • Ek Yorumlar: 64 bit CPU ve işletim sistemi

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin