Men of War: Assault Squad Indir (v2.05.15 & ALL DLC’s)


Men of War: Assault Squad Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Men of War: Assault Squad 24 Şubat 2011’de çıktı.

Oyun hakkında

Men of War: Assault Squad, beş farklı ülkeye (Rusya, Almanya, ABD, Commonwealth ve Men of War serisinde ilk kez Japonya) erişim sağlayan tamamen yeni bir işbirliğine dayalı çatışma oyun modunun yanı sıra daha fazla gerçekçilik ve ulaşılabilirlik. Oyuncular, engelleri aşmak için bir tankın kontrolünün arkasına geçebilir, askerleri izlerinin altında ezebilir ve düşman mevzilerine yüksek patlayıcı bombalar ateşleyebilir, hatta savaşta bireysel askerlerin kontrolünü bile alabilirler. Serideki önceki oyunlarda olduğu gibi, Men of War: Assault Squad, oyuncuların işaret etmek ve tıklamak yerine herhangi bir birime komut vermek için WASD kontrollerini kullanmalarını sağlayan benzersiz “Doğrudan Kontrol” özelliğini içerir. Ana Özellikler:

 • Oyunda her ulus için farklı tarihi konumlar ve savaş alanları, oyuncuların farklı rakiplerle ve taktiklerle yüzleşmesine olanak tanıyor.
 • Birimlerin ateş gücünü artırmak, morali yükseltmek veya düşmanı her şeye rağmen yenmek için başka avantajlar sağlamak gibi güçlü yeteneklere sahip benzersiz kahraman birimleri
 • Tüm apartman bloklarını düzleştirebilen uzaktan kumandalı bombalar, gelen tank sütunlarını yok etmek için hava saldırıları, özel “Anavatan için!” Saldırı saldırıları ve çok daha fazlası
 • Geliştirilmiş ve dinamik yapay zeka, oyundaki hiçbir görevin aynı olmamasını sağlar, bu da her dövüşü, gerçekten karşılık veren bir yapay zekaya karşı yeni bir deneyim haline getirir.
 • Batı Avrupa’dan Doğu Avrupa’ya, Kuzey Afrika ve Pasifik bölgesine kadar farklı lokasyonlarda geniş bir seçim

Men of War: Assault Squad’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Men of War: Assault Squad indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Men of War: Assault Squad” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Men of War: Assault Squad klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Men of War: Assault Squad Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantıyla Men of War: Assault Squad’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7
 • İşlemci: 2.6 GHz işlemci veya üstü
 • Depolamak: 1 GB veya üzeri
 • Grafik: DX9c uyumlu GPU
 • DirectX®: DX9c
 • Hard disk: 4 cigabayt
 • Ses: herhangi bir işletim sistemi ile uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin